Książka Pozytywnych Myśli – Free Mind of Child

Książka Pozytywnych Myśli

Książka z aktywnościami pobudzającymi pozytywne myślenie 


Ponad 100 zabawnych obrazków z afirmacjami, misji specjalnych, pomysłów na zabawę oraz relaksacyjnych mandali dla dzieci (4 -12 lat), aby uczynić ich świat lepszym. 

O KSIĄŻCE 

“Książka Pozytywnych Myśli” to zbiór kolorowanek i misji, które powstały z inspiracji do pozytywnego tworzenia przez 6-cio letniego Aleksandra (2013). Podczas wspólnie spędzanego czasu Olek pytał się “Jak mogę narysować, że jestem super?”, “A jak mogę narysować, że marzę?” zaczęłam się zastanawiać – “Jak mogę przekazać mu to co pozytywne za pomocą obrazów?” Tworząc obrazki dla Olka, zaczęłyśmy wykorzystywać je w Akademii Pozytywnego Dziecka oraz na Webinarach. Postanowiłyśmy oddać również tekst aby rodzice wiedzieli jakiej afirmacji dotyczy obrazek. Kolorowanki z afirmacjami cieszyły się dużym zainteresowaniem. Otrzymywałyśmy feedback ze zdjęciami uśmiechniętych dzieciaków.

CO KRYJE SIĘ W ŚRODKU?

W świecie manipulacji, zazdrości i hejtu  warto aby zadbać również o świadome podejście do wcześniej wymienionych tematów. Wychowanie dzieci all inclusive, które chcą mieć wszytko na już  to wyzwanie. Misje (zadania), które znajdują się w książce wprowadzając dziecko w podróż pozytywnych doznań. Odwaga, Miłość, Wdzięczność, Przyjaźń, Współpraca, Relacje to kilka z tematów z którymi spotyka się dziecko w swojej wewnętrznej podróży.

Wszystko o czym myślisz i w co wierzysz, staje się Twoją prawdą!

Książka ma na celu wzmocnić wewnętrzną siłę u dzieci i rozpalić w nich miłość do siebie samych. Wzmacnianie pozycji i motywowanie dzieci do podejmowania działań w obliczu tych wielkich wyzwań, przed którymi stoi dzisiejszy świat.

POZYTYWNA PRZYGODA 

Przyszłość nie istnieje, przeszłość jest już za nami, jedno co masz to TERAŹNIEJSZOŚĆ! W czasach w których mamy do czynienia z niestabilnością polityczną, środowiskową i społeczną na całym świeciem, aby dokonać pozytywnych i trwałych zmian, moc leży w dzisiejszych dzieciach - jutrzejszych liderach. Uważamy, że ważne jest, aby dzieci rozwijały empatię i poczucie odpowiedzialności , aby mogły podejmować działania, aby stworzyć świat, pozytywny świat w którym warto żyć i spełniać marzenia. 

MENTORZY O KSIĄŻCE

PARTNERZY

>