Widzimy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zastanawiasz się dlaczego Twoje dziecko zachowuje się w sposób, który trudno Ci zrozumieć, przecież w Waszym domu jest wszystko OKEY? 

Czego dowiedz się podczas trzech bezpłatnych szkoleń online, które poprowadzę. 

14 maja 20:30 Trauma w rodzinie. Jak sobie z nią radzić? 

  • Czym jest i jak działa trauma? (Rozpoznanie różnych form traumy w rodzinie, takich jak przemoc, nadużycia, choroby psychiczne, rozwód, choroby nowotworowe, separacja po porodzie, wypadek itp.)
  • Jak rozpoznać i zrozumieć zachowanie dzieci  jako reakcję na traumę? (Zrozumiesz dlaczego dzieci mogą wykazywać trudne zachowania, takie jak agresja, wycofanie się czy trudności w nauce)
  • Jak wzmocnić dziecko psychicznie i jak pracować z traumą? (Otrzymasz proste narzędzia i techniki, które jako rodzic możesz stosować w domu)

22 maja 20:30 ADHD, koncentracja i motywacja do nauki oraz zadań domowych

  • ADHD jak pomóc dziecku ogarnąć codzienne życie z natłokiem myśli ? (Zrozumiesz, jak ADHD i wiry myśli wpływają na motywacją dziecka)
  • Jak skutecznie działać aby dziecko chciało współpracować? (Otrzymasz propozycje działań, aby lepiej zrozumieć i wspierać swoje dzieci w radzeniu sobie z trudnościami związanymi z obowiązkami domowymi)
  • Budowanie motywacji poprzez holistyczne podejście ( Przedstawienie holistycznych technik i narzędzi, które mogą pomóc w budowaniu motywacji u dzieci, w tym poprzez dbałość o ich zdrowie fizyczne, emocjonalne i duchowe)

23 maja 20:30 Lenistwo a obowiązki domowe – w jakim wieku co wymagać i egzekwować „nie robienie”

  • Zrozumienie lenistwa z perspektywy holistycznej (Dowiesz się, jak ciało, umysł i dusza są ze sobą powiązane i jak mogą wpływać na zachowanie dziecka w kontekście lenistwa i obowiązków domowych oraz wyjaśnienie, jakie mogą być głębsze przyczyny lenistwa, takie jak brak równowagi emocjonalnej czy duchowy niepokój)
  • Wiekowe normy i potrzeby rozwojowe ( Poznasz trzy etapy rozwoju dzieci i tego jakich umiejętności oraz poziomu samodzielność można wymagać od dzieci w różnym wieku )
  • Holistyczne strategie wsparcia ( Otrzymasz praktyczne technik, które łączą ciało, umysł i duszę, aby pomóc dzieciom w przezwyciężaniu lenistwa i rozpoczęciu podejmowania się obowiązków domowych)

W czasie bezpłatnych 90 minutowych szkoleń online otrzymasz możliwość dołączenia z dzieckiem do rocznego programu rozwojowego Free Mind of Child Akademia Mental Kids. 

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP

 

JEDEN FORMULARZ do 3 SZKOLEŃ!

Po wypełnieniu formularza dostaniesz mail – przy pierwszym zapisie. Sprawdź foldery spam,  oferty, inne, ulubione, rodzina itp  jeśli nie znajdziesz wiadomości w folderze głównym. Odpisz mi na maila – jeśli go otrzymasz –  to bardzo ważne !

Szkolenie poprowadzi: 

 

Anna M. Piaseczna

Prowadzę zarówno sesje indywidualne jak i grupowe dla dzieci, dorosłych, całej rodziny czy grupy przedsiębiorców. 

To dzieciństwo i wiek nastoletni zmusisz mnie do poszukiwania odpowiedzi na pytanie “KIM JESTEŚ” (Przeczytaj więcej o Ani).

Od 2008 roku pracuję z ludźmi, od 2015 tworzę holistyczne techniki i narzędzia wspierania rozwoju dzieci i nastolatków w Free Mind of Child. Napisałam kilka książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Swoje dzieci w opiekę powierzyli mi m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

Osobiście praktykuje różnorodne terapie. . Poszerzam swoją wiedzę w zakresie oraz moje narzędzia pracy obejmują:  Totalną Biologii, Biologię Energetyczną – Biodekodowanie Chorób i Emocji, Uwalnianie Emocji, EFT,  Uzdrawianiu Traum (Doświadczeniach Somatycznych). 

Przeczytaj więcej o Annie

Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.

Od dziecka czuję i mówię więcej, chociaż wychowałam się w czasach w  których “dzieci i ryby głosu nie miały” to mój dar jasnowidzenia i jasnoczucia jest ze mną do tej pory. W swoim dzieciństwie doświadczyłam tak wiele, że prawdopodobnie dopasujesz się do wielu   kategorii: wielomiesięczny pobyt w szpitalu, operacje, poczucie odrzucenie przez rówieśników, zazdrość ze strony bliksich, rozczarowanie związane z marzeniami,  porównywanie, praca w fabryce, sprzątanie mieszkań, sprzątanie stadionów, pracoholizm, zraniona i rozczarowana miłość, życie od 1-szego do 1-szego, szef który chciał wykorzystać mnie seksualnie czy dosypane narkotyki w klubie muzycznym. 

Nie czekaj!

Zarejestruj się TERAZ. 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)