Dla Nauczycieli - Free Mind of Child

Dla Nauczycieli

Szkolenia dla Nauczycieli
i Rady Pedagogicznej

"Ze wszystkich zawodów na świecie, jednym z najtrudniejszych jest bycie dobrym nauczycielem"


Zespół Free Mind of Child

Zespół Free Mind of Child prowadzi szkolenia dla nauczycieli i rady pedagogicznej. W naszej ofercie znajdziecie państwo szkolenia otwarte przeznaczone dla nauczycieli, pedagogów, terapeutów, logopedów, trenerów oraz psychologów dziecięcych. Prowadzimy też szkolenia zamknięte dla szkół, przedszkoli i ośrodków sportowych, zarówno państwowych jak i prywatnych. 

Co dają nasze szkolenia dla nauczycieli?

Na to pytanie odpowie Anna M. Piaseczna - pedagog, terapeuta oraz trener inspiracyjno-motywacyjny, założycielka Free Mind of Child.

Szkolenia Otwarte

Prowadzimy otwarte szkolenia dla nauczycieli na terenie całego kraju. Nasz autorski program sprawi że dzięki nabytej wiedzy będziecie mogli państwo nawiązać lepszy kontakt z podopiecznymi którzy odwdzięczą się zwiększoną koncentracją na zajęciach oraz lepszymi wynikami w nauce.

Jeżeli jesteś nauczycielem chcącym poszerzyć swoją wiedzę to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 • check
  Program dający wgląd w specyfikę inteligencji dzieci i młodzieży
 • check
  Praktyczna wiedza którą można wykorzystać na swoich zajęciach
 • check
  Atrakcyjna cena

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, energii oraz entuzjazmu Anny. Z każdego zdania emanuje swieżość oraz lekkość której mi tak bardzo brakowało. Nie przypuszczałam że po tylu latach w edukacji mogę się jeszcze tyle nauczyć 

Eliza Kowalska


Chcesz wiedzieć więcej?


Szkolenia Zamknięte

Zamknięte szkolenia dla nauczycieli charakteryzują się większą elastycznością od szkoleń otwartych. Program szkolenia dostrajamy do aktualnych wyzwań oraz potrzeb grona pedagogicznego. Kierujemy naszą ofertę do szkół, przedszkoli oraz ośrodków sportowych, czyli wszędzie tam gdzie wyniki podopiecznych oraz zadowolenie rodziców jest priorytetem.

 • check
  Program dopasowany do aktualnych potrzeb i celów
 • check
  Mniejsza grupa pozwala poświęcić więcej uwagi każdemu z uczestników
 • check
  Zwiększona motywacja do wprowadzania pozytywnych zmian

Kiedy zostałam dyrektorką mojego obecnego przedszkola sytuacja była zła. Kadra zdemotywowana, dzieci sprawiające kłopoty natury wychowawczej i rodzice którzy powoli przenosili swoje pociechy do innych placówek. Dzięki Bogu że trafiłam na dziewczyny z Free Mind of Child. Dzięki dwóm szkoleniom zmieniłyśmy podejście do dzieci oraz rodziców i dzięki temu udało nam powstrzymać ten destrukcyjny proces

Marta Zielińska

lightbulb-o

Skontaktuj się z nami już dziś, to nic nie kosztuje

Rozwój dzieci jest niezwykle dynamicznym procesem i każdy dzień, w zasadzie każda chwila, może zaważyć na ich przyszłości. Jeśli jesteś dyrektorem, właścicielem bądź pracownikiem placówki do której uczęszczają dzieci lub młodzież to nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.


Napisz do nas


Aby być z nami na bieżąco i śledzić naszą działalność zapraszamy do polubienia naszych kanałów w mediach społecznościowych.

>