Dla Rodziców - Free Mind of Child

Dla Rodziców

Wychowanie Dziecka

"Łatwiej jest budować silne dziecko, niż naprawiać zepsutego dorosłego"


Zespół Free Mind of Child

Zespół Free Mind of Child prowadzi szkolenia i konsultacje dla rodziców dla których wychowanie dziecka jest ważnym elementem codzienności. W naszej ofercie, poza szkoleniami, znajdziecie szereg produktów wspierajacych wasz codzienny wysiłek.  

Czym jest świadome wychowanie dziecka?

Na to pytanie odpowie Anna M. Piaseczna - pedagog, terapeuta oraz trener inspiracyjno-motywacyjny, założycielka Free Mind of Child.

lightbulb-o

O co chodzi z tym wychowaniem dziecka?

Wychowanie dziecka w naszym rozumieniu nie polega na traktowaniu dzieci jak naszej własności z którą możemy ukształtować według własnych upodobań. Patrzymy na ten proces nie jak na obowiązek, ale jak na przywilej: bo to Ty, drogi rodzicu, masz szansę wprowadzić swoje dziecko do krainy zwanej życiem. Według nas, zadaniem rodzica jest dbać o bezpieczeństwo oraz zapewnić dziecku rozwój dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. 

Szkolenia Otwarte

Prowadzimy szkolenia dla rodziców którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wychowania dziecka. Nasz autorski program sprawi że będziecie mogli nawiązać lepszy, bliższy kontakt z podopiecznymi. Dzięki temu dziecko będzie nie tylko lepiej reagowało na wasze prośby i polecenia, ale także chętniej i dokładniej wykonywało powierzone zadania i obowiązki.

Jeżeli jesteś rodzicem troszczącym się o przyszłość swojej pociechy to odpowiednie wychowanie dziecka, które jest dostosowane do jego dominującej inteligencji jest kluczem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 • check
  Program dający wgląd w specyfikę inteligencji dzieci i młodzieży
 • check
  Praktyczna wiedza którą można wykorzystać w swoich domach
 • check
  Atrakcyjna cena

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, energii oraz entuzjazmu Anny. Z każdego zdania emanuje swieżość oraz lekkość której mi tak bardzo brakowało. Nie przypuszczałam że po tylu latach w edukacji mogę się jeszcze tyle nauczyć 

Eliza Kowalska


Chcesz wiedzieć więcej?


Sesje Indywidualne

Jeżeli jesteś rodzicem który potrzebuje bezpośredniego wsparcia w wychowaniu dziecka to sesje indywidualne są właśnie dla ciebie. Zapewniamy fachowe doradztwo w przypadku problemów natury wychowawczej oraz pracujemy także z dziećmi o szczególnych potrzebach np. zespół aspargera, autyzm,  

 • check
  Każda sesja jest dopasowana do aktualnych potrzeb i celów
 • check
  100% naszej uwagi szybciej zapewni trwałe rezultaty
 • check
  Elastyczność prowadzenia sesji (online bądź bezpośrednio)

Kiedy zostałam dyrektorką mojego obecnego przedszkola sytuacja była zła. Kadra zdemotywowana, dzieci sprawiające kłopoty natury wychowawczej i rodzice którzy powoli przenosili swoje pociechy do innych placówek. Dzięki Bogu że trafiłam na dziewczyny z Free Mind of Child. Dzięki dwóm szkoleniom zmieniłyśmy podejście do dzieci oraz rodziców i dzięki temu udało się nam powstrzymać ten destrukcyjny proces

Marta Zielińska

lightbulb-o

Skontaktuj się z nami już dziś, to nic nie kosztuje

Rozwój dzieci jest niezwykle dynamicznym procesem i każdy dzień, w zasadzie każda chwila, może zaważyć na ich przyszłości. Jeśli więc jesteś gotowy aby wziąć pełną odpowiedzialność za wychowanie dziecka to nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.


Napisz do nas


Aby być z nami na bieżąco i śledzić naszą działalność zapraszamy do polubienia naszych kanałów w mediach społecznościowych.

>