Cieszę się, że tutaj jesteś!

Wczesne rozwinięcie właściwego sposobu myślenia ma kluczowe znaczenie dla udanego, szczęśliwego życia. Kiedy dzieci uczą się wkładania wysiłku i stosowania właściwych strategii, które mogą pomóc im lepiej sobie radzić, czują się wzmocnione i starają się bardziej. Kiedy wiedzą, że ich mózgi mogą się rozwijać, są bardziej pewni siebie, odporni i nie boją się porażki! 

Czytaj więcej

Pragnę aby Twoje dziecko wydobyło i wykorzystało maksymalnie swój potencjał. 

Żyjąc w świecie pełnym pięknych zdjęć na Instagramie, udowadnianie sobie i innym, kogoś kim nie jesteśmy, brak zrozumienie z powodu pandemii oraz strach spowodowany wojną gromadzi w młodych ludziach choć ucieczki od rzeczywistości

Ta ucieczka nie tylko objawia się wysokim poziomem stresu (ilość kortyzolu w mózgu), brakiem koncentracji, gorszymi ocenami w szkole i myślami samobójczymi. Jednak coraz częściej przejawia się niską samooceną przekładaną na mobbing jak również agresję w kierunku rówieśników

Jak często jako opiekun, nauczyciel, dyrektor zastanawiasz się,

czego brakuje dziecku w drodze do bycia w pełni szczęśliwym człowiekiem? 

Być może nie zauważasz pewnych elementów w relacjach dziecka z rówieśnikami. I zamiast działać, tylko przyglądasz się, jak wychodzi do i wraca ze szkoły, siada do lekcji, gier, idzie na trening i kładzie się spać, wchodzi do klasy, wyciąga zeszyt, przeszkadza na lekcji lub milczy. 

Kto za tym stoi?

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child,  trener rozwoju osobistego, terapeuta i autorka książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.

Kilka słów od…

Założycielki Free Mind of Child

„Potencjał decyduje w dużej mierze o osiągnięciu przez dziecko poziomu szczęścia i spełnienia marzeń. Aby uwolnić potencjał, dziecko potrzebuje mieć w swoim otoczeniu dorosłych, którzy otworzą mu furtki do odkrywania swoich możliwości”

– Anna M. Piaseczna

Uczestników w kursach w 2022 roku

Certyfikowanych trenerów

Programów autorskich

Powstanie Free Mind of Child w Szkocji

Kontakt

Lokalizacja: Free Mind of Child 

Telephone: +48 733 920 200

Email: sekretariat@freemindofchild.pl

Biuro czynne: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00