Dlaczego dziecko się boi?

Poznaj 3 najczęstsze przyczyny lęków u dzieci.

Główne korzyści uczestnictwa w LIVE:

LIVE poprowadzi: 

 

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

Przeczytaj więcej o Annie

Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.

oraz

 

Izabela Nowakowska

Przedsiębiorczyni i terapeutka, która od ponad 10 lat prowadzi ludzi przez zmianę ku odkryciu samych siebie. Prowadzi sesje terapeutyczne dla dorosłych, warsztaty i szkolenia. 

W 2009 roku założyłam centrum zajęć dodatkowych Centrum Pingwinek, które szybko rozrosło się w punkt przedszkolny, przedszkole, klub malucha, szkołę językową, centrum terapeutyczne. Dlatego tak łatwo jest mi łączyć świat dzieci i dorosłych.

Przeczytaj więcej o Izie

Swoje wykształcenie terapeutyczne zdobywałam w Akademii Psychologi Terapeutycznej. Dodatkowo jestem konsultantką metody MAXI DISC, która pomaga ludziom zrozumieć style zachowań zarówno w aspekcie zawodowym jak i prywatnym, prowadząc ich do życia i pracy w zgodzie z sobą.

Techniki terapeutyczne dobieram w zależności od potrzeb klienta. Pracuję metodami odblokowywania emocji, metodą wewnętrznego dziecka, metodą odpinania, korzystam z różnych technik pracy z podświadomością. Podczas warsztatów łączę te metody z pracą duchową oraz energią dźwięków (wykorzystując misy tybetańskie oraz gongi).

Nie czekaj!

Zarejestruj się TERAZ. 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.