Zimowy Obóz Mental Camp

 ZIMOWE OBOZY MENTALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

  Indywidualny trening mentalny w grupie to zestaw najskuteczniejszych technik z dziedziny psychologii, motywacji i skutecznej komunikacji dla podnoszenia efektywności i obniżania stresu. A to wszystko poprzez animacje, trening żonglowania, trening inteligencji wielorakich, trening uważności, zajęcia z terapeutą redukcji stresu, warsztaty „Jak nie zostać marzycielem” prowadzone przez założycielkę Free Mind of Child, Annę Piaseczną. Mental Campy przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek z całego świata w wieku 5 – 16 lat.

NASZE WARSZTATY

UCZESTNICY O NAS

Tylko podczas obozu zimowego, odbędą się warsztaty indywidualne z Anną Piaseczną, w których czasie odkryjemy jego dominującą inteligencję, będziemy pracować na inteligencjach wielorakich i sporządzimy mentalną mapę uczestnika, którą będzie mógł wykorzystać w rozwijaniu swoich umiejętności i pasji. 

 

Ferie w Uniejowie

Miejscowość uzdrowiskowa, słynąca z kompleksów basenów termalnych. Uniejów jest zlokalizowany w centralnej Polsce blisko autostrady A2, dzięki czemu łatwo dojedziesz niemalże z każdego miejsca w Polsce.

Hotel Gościeniec „Nad Wartą” wyposażony jest w plac zabaw, miejsce ogniskowe, boisko do siatkówki, zadaszone miejsce oraz salę do prowadzenia warsztatów. Całość otoczona jest polami, dzięki czemu znajdziemy tam wiele przestrzeni do swobodnej zabawy.

Niedaleko hotelu również znajduje się kompleks basenów Termy Uniejów, z których w ramach obozu skorzystają uczestnicy naszych wyjazdów.

Termin: 31.01-06.02.2022

Wyobraź sobie…

że Twoje dziecko podczas ferii zimowych:

 • spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć zamknięte w czterech ścianach

 • spotyka się z rówieśnikami, buduje nowe relacje i uczy się dobrej komunikacji

 • przebywa poza domem, więc staje się bardziej samodzielne

 • poznaje inną kulturę oraz zwyczaje, przez co zaczyna interesować się światem i wyrabia w sobie szacunek do drugiego człowieka

 • nie korzysta z laptopa, tabletu, a nawet smartfona tylko odkrywa siebie

 • otacza się wartościowymi treściami, które są przeciwieństwem tego, co może spotkać w zakamarkach internetu 

 • uczy się kompetencji przyszłości poprzez świetną zabawę, dzięki czemu łatwiej będzie mu w życiu

 • podejmuje działanie i wychodzi ze swojej strefy komfortu, przez co zdobywa pewność siebie

 • jest pod opieką wykwalifikowanych trenerów, z którymi zdobywa pozytywny mindset!

A Ty w tym czasie możesz być spokojny o bezpieczeństwo i świetną zabawę Twojego dziecka.

Jak Ci się podoba taka opcja?

Ferie nastawione na świadomą drogę pełną przygód i odkrywania siebie!

Zobacz, nad czym będziemy pracować!

PEWNOŚĆ SIEBIEwzmocnimy jedną z kluczowych cech, której dziecko potrzebuje do stabilnego poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje możliwości. Taka postawa ułatwia działanie, buduje odpowiedzialność za własne czyny i prowadzi do osiągania sukcesów przez małych marzycieli! Zdrowa pewność siebie chroni przed podatnością na opinie innych, zależnością, dokonywaniem złych wyborów, a nawet wchodzeniem w destrukcyjne relacje! To szalenie ważne, by jak najwcześniej wyposażyć młodego człowieka w pozytywne przekonanie o samym sobie.

BUDOWANIE SILNEJ OSOBOWOŚCIpoczujemy prawdziwą siłę (ale nie będziemy podnosić ciężarów 😉)! Wyćwiczymy świadomość własnego “ja”, wyrażanie swojego zdania, umiejętność zachowywania spokoju, odporność na zmiany, a także pozytywne nastawienie do życia. Dziecko z silną osobowością łatwiej zaadaptuje się do zmieniającego się środowiska, a sytuacje stresowe będzie traktować jako ciekawe wyzwania!

TRENING PRACY Z CELEMnie wystarczy, że wyznaczymy cele, trzeba jeszcze umieć w nich wytrwać! Dlatego wytrenujemy w sobie postawę wojownika, by odważnie i skutecznie realizować dziecięce marzenia, a z czasem również te całkiem dorosłe. 

MAPA MYŚLInauczymy się rysować kolorowe arcydzieła, dzięki którym dzieci szybciej i na dłużej będą przyswajać wiedzę! Kartkówki, zadania domowe, testy staną się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Tworzenie map korzystnie wpłynie na wyobraźnię, pamięć, koncentrację i samodzielność w myśleniu oraz działaniu Twojego dziecka!

PRACA Z KOLORAMIkażdy kolor ma swoją ukrytą moc. Będziemy je odkrywać i uczyć się, jak wykorzystywać kreatywność do wielkich rzeczy! Czad!

Dla każdego niezależnie od wieku

W obozie Free Mind of Child mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku 5-16 lat. Ważne jest dla nas, aby każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie podczas wyjazdu, dlatego wszyscy uczestnicy dzieleni są na 3 grupy wiekowe. MOCno stawiamy na rozwój inteligencji emocjonalnej, dlatego patrzymy indywidualnie na każdego z uczestników, podczas dzielenia na grupy.

 Zastanów się!

Gdzie Twoje dziecko mogłoby zdobyć tak wiele umiejętności podczas zaledwie jednego wyjazdu zimowego?

Dodatkowe atrakcje!

$
KULIG – skoro jedziemy na ferie zimowe, to nie może zabraknąć kuligu! Takiego prawdziwego, z końmi i sankami! A jeśli pogoda nas zaskoczy i śniegu nie będzie, to pojedziemy dorożką!
$
BASEN – na naszych wyjazdach wszyscy czują się jak ryba w wodzie, więc przy okazji skoczymy jeszcze popływać! 
$
ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – wykorzystamy każdą chwilę, by nasze zajęcia warsztatowe odbywały się na zewnątrz! Oczywiście gruba czapa, rękawiczki i szalik obowiązkowe!

Zapewniany wykwalifikowanych trenerów

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów Free Mind of Child, więc Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach. Przebywamy na terenie zamkniętym, pod czujnym okiem opiekunów, którzy są z Twoim dzieckiem przez 24h na dobę. Przez cały wyjazd Twoje dziecko jest pod okiem terapeutów, wychowawców, kierownika obozu, animatorów, opieki medycznej, trenerów mentalnych. 

Cena obozu 3444 zł zawiera:

$
zakwaterowanie w pokojach z łazienką
$
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
$
obozowa koszulka Free Mind of Child
$
zajęcia z trenerem mentalnym
$
zajęcia z trenerem pracy dźwiękiem
$
basen
$
kulig
$
opieka medyczna
$
ubezpieczenie NNW
$
profesjonalna kadra trenerska
$
książka z materiałami, z którymi będzie SAMODZIELNIE pracować w trakcie roku (bez angażowania rodziców)
$
stworzenie mentalnej mapy uczestnika

Mentalna Mapa Rozwoju

Rozwój każdego dziecka jest złożonym procesem, na który ma wpływ wiele czynników. Podczas Kursu Zimowego Mental Camp Free Mind of Child dla każdego uczestnika zostanie stworzona Mentalna Mapa Rozwoju, która będzie zawierać 3 podstawowe informacje potrzebne, abyś mógł bardziej świadomie wspierać swoje dziecko w jego rozwoju.

Kto za tym stoi?

Anna M. Piasecznatwórca metody i założycielka Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child,  trener rozwoju osobistego, terapeuta i autorka książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”. Prywatnie jest Rodziną Zastępczą. 

Ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki. 

Justyna Herman twórca projektu Mental Camp Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child, współautorka książek i gier dla dzieci, terapeuta, trener szybkiego czytania i neurodydaktyki.

Ukończyła kierunek Pedagogiczny z Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją wiedzę mentalną doskonaliła na Akademii Trenerów Mentalnych.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia pracy z dziećmi, rodziną i pracą z dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkołach Podstawowych, fundacjach, w Free Mind of Child oraz własną praktyką zawodową (praca z dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową, spektrum autyzmu czy medalistami sportowymi). 

 

Dlaczego organizujemy rozwojowe wyjazdy dla dzieci?

Od lat rozmawiamy z rodzicami naszych podopiecznych.

Oni również są pełni obaw, czy ich dziecko “poradzi” sobie w życiu.

Co tu dużo mówić.

Czasy, w których żyjemy, nie są łatwe.

Cyfryzacja, zdalne lekcje, zagrożenia w sieci, słabnąca komunikacja międzyludzka, hejt – to tylko czubek góry lodowej, który widzimy jako rodzice.

Niektóre z ukrytych schematów, tkwiące w naszych głowach, sięgają jeszcze czasów powojennych i ciągną się przez kolejne pokolenia, zostawiając na każdym z nich piętno.

Nasze wyjazdy zrodziły się z potrzeb rodziców.

Potrzeb rodziców, którzy widzą problem i reagują.

My również, tak samo jak oni:

Z
obserwujemy, że w polskiej szkole dzieje się źle
Z
słyszymy coraz częściej niepokojące alarmy o samookaleczeniach, a nawet atakach na własne życie 
Z
widzimy, że są dzieci, które mają w sobie ukryty potencjał, ale coś skutecznie go blokuje
Z
wierzymy, że dzięki pracy włożonej w rozwój dziecka, możemy zmienić świat
Z
chcemy tworzyć sprzyjające środowisko, pełne ciepła, życzliwości i wartości
Wizytówka naszych wyjazdów to:
N

LUŹNA ATMOSFERA – która ani przez sekundę nie przypomina szkolnej ławy! To podczas zabaw przemycamy rozwój! Dzieci nie muszą zwracać się do nas per “pani”, a my razem z nimi wypełniamy ćwiczenia, ponieważ także jesteśmy uczestnikami warsztatów! Dzięki temu nie tworzymy sztucznej bariery, a dzieci chętniej się otwierają.

N

PROFESJONALNA OPIEKA – jesteśmy przygotowani na dedykowane diety, pomoc przy ubieraniu się oraz codziennej higienie, ale również chronimy przed łóżkowymi potworami 😉

N

BRAK TECHNOLOGII – kilka dni bez dzwoniących smartfonów, wibrujących tabletów, głośnej muzyki czy oślepiającego telewizora. Myślisz, że dzieciaki narzekają? Zapewniamy tyle atrakcji i ciekawych przeżyć, że w krótkim czasie zapominają o istnieniu swoich gadżetów.

N

RELACJE – detoks od nowych technologii pozwala nawiązywać nowe znajomości, a nawet przyjaźnie. Nasze poprzednie wyjazdy zaowocowały wspaniałymi wspomnieniami i relacjami, które trwają do dziś!

N

BEZPIECZEŃSTWO – wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalistów, więc Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach. Przebywamy na terenie zamkniętym, pod czujnym okiem opiekunek.

Mamy miejsce tylko dla 30 dzieci z całej Polski a nawet Europy*

* 50% naszych uczestników mieszka poza granicami Polski. Język polski jest ich drugim językiem. 

 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy zobaczysz szczery uśmiech Twojego dziecka po powrocie!
 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy zauważysz realne zmiany w zachowaniu Twojego dziecka, które wcześniej wymagały długich rozmów i kłótni!
 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy usłyszysz: “Mamo/Tato, było super, chcę jechać jeszcze raz!”

Być może po raz pierwszy Twoje dziecko poczuje:

RADOŚĆ z przebywania z rówieśnikami

EKSCYTACJĘ, by nauczyć się czegoś nowego

MOTYWACJĘ do rozwijania się!

Dlaczego nasze wyjazdy są inne (wyjątkowe)?

Ponieważ jesteśmy bezkonkurencyjni 😉

Ponieważ jesteśmy bezkonkurencyjni 😉

Prawdopodobnie nie istnieje jeszcze na polskim rynku firma, która prowadzi zajęcia, kursy i wyjazdy dla dzieci, opierające się głównie na treningu mentalnym. Obozy sportowe czy kolonie nie zapewniają rozwojowych zabaw, których celem jest, by dzieci zostały w przyszłości szczęśliwymi dorosłymi.

Po wyjeździe nowy rok się nie kończy!

On się dopiero zaczyna!

Twoje dziecko zostanie wyposażone w:

N

materiały, z którymi będzie SAMODZIELNIE pracować w trakcie roku (bez angażowania rodzica)

N

wspierające przekonania, podnoszące poziom własnej wartości oraz pewność siebie 

N

nowy zestaw słów oraz zachowań, które sukcesywnie wdroży w praktyce w 2022 roku!

To wszystko da gwarancję, że po wyjeździe Twoje dziecko nie zatrzyma się w miejscu, ale będzie kontynuować piękny proces, który rozpoczniemy wspólnie.

Zanim pomyślisz, że cena jest wygórowana…

…zastanów się przez chwilę.

N

Jaki jest łączny koszt zajęć pozalekcyjnych Twojego dziecka? (dojazd, wyżywienie, ubrania na zmianę itd.)

N

Ile kosztują Cię nowoczesne gadżety, zabawki, gry, które po czasie i tak się nudzą?

N

Ile tysięcy zostawisz w gabinecie psychologa, jeśli nie wyposażysz swojego dziecka w odpowiednie narzędzia i kompetencje do świadomego życia?

 

Robi się z tego całkiem spora suma, prawda?

 

Potraktuj ten wyjazd jak WYPRAWKĘ

 

 

Poniżej znajdziesz cenę KURSU ZIMOWEGO.

Dla kogoś, kto nie wie, jak wygląda od kuchni organizacja takiego wyjazdu, może się to wydawać sporo.

 

Jednak wartość życiowa, którą Twoje dziecko otrzyma, jest warta każdych pieniędzy i zwróci się o wiele szybciej, niż myślisz.

 

Inwestując w rozwój dziecka, dajesz mu znacznie więcej, niż kupując kolejną parę markowych butów.

 

 

        3444 zł  

I rata– 1500 zł (przy zapisie)

II rata– 1500 zł (do 31.12.2021r.)

III rata– 444 zł (do 13.01.2022r.)

Wybierz mądrze!

Nie będzie lepszego momentu, by zapewnić dziecku opiekę podczas ferii i pozytywny mindset na nowy semestr!

 

 

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds