Krok po kroku NAUCZYMY Twoje dziecko sprawdzonych narzędzi do zmiany swoich myśli oraz pracy z emocjami, aby czuło więcej spokoju w przedszkolu, w szkole i życiu codziennym. 

 

Czy chcesz, aby Twoje dziecko odnalazło spokój w codziennym życiu?

Czy marzysz o tym, aby posiadało nie tylko świetne oceny, ale także umiejętność rozumienia i zarządzania emocjami?

Czy pragniesz aby nauczyło się jak przestać się przejmować rzeczami, które są poza jego kontrolą

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję!

Jeśli jesteś rodzicem, który ceni rozwój emocjonalny i duchowy swojego dziecka a także jeśli interesuje Cię psychologia, rozwój osobisty i duchowość – to te 4 dniowe warsztaty są idealne dla Twojego dziecka! 

 

Jak przestać zamartwiać się stresem dziecka? 

Daj mu narzędzie do samodzielnego zarządzania emocjami, kiedy Ciebie nie ma blisko przy nim.  

 

5-13 LAT

Dla rodziców dzieci w wieku 3-13 lat

OPIEKA 24 H + PEŁNE WYŻYWIENIE

Całodobowa opieka nad dzieckiem oraz 5 posiłków dobranych do potrzeb dziecka

NATURA i AKTYWNOŚĆ 

To wyjątkowy czas w którym dziecko jest wolne od technologii. 

SPRAWDZONE METODY

Pracujemy na sprawdzonych metodach

Jedyne takie obozy w Polsce stworzone przez terapeutkę oparte na 3 obszarach rozwoju dziecka Ciało – Umysł – Dusza!  

Jest to miejsce gdzie każde dziecko jest traktowane jako jednostka o indywidualnych potrzebach i potencjale. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie opieki, ale również stworzenie warunków do pełnego rozwoju emocjonalnego, mentalnego i duchowego.

Specjaliści z doświadczeniem: Nasz zespół to nie tylko opiekunowie, ale także wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, korzystając z różnorodnych terapii i metod rozwojowych.

Innowacyjne podejście: Wykorzystujemy niekonwencjonalne techniki, łącząc metody znane m.in. u dr Joe Dispenzy, Brene Brown, Joseph Murphy, Louise Hay z psychologią metoda Silvy czy dr. David R. Hawkins. 

Program Free Mind of Child: Autorski program mgr Anny Piasecznej, założycielki Free Mind of Child, terapeutki, pedagożki, terapeutki pracy z podświadomością i energią, rozwijający ich potencjał w oparciu o  doświadczenie oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie rozwoju dzieci. 

Wieloaspektowe podejście: Nie ograniczamy się do jednej metody czy teorii, łącząc różne podejścia i techniki z najlepszych nurtów psychologicznych i terapeutycznych.

Zaangażowanie rodziców: Wierzymy, że rozwój dziecka to wspólna praca. Dlatego angażujemy rodziców w proces rozwojowy, dostarczając im narzędzi i wskazówek, które pomogą wspierać rozwój ich dzieci również w domu.

 

Free Mind of Child NIE JEST programem TERAPEUTYCZNYM

Dlaczego warto zapisać dziecko z nami na wyjazd? 

Holistyczne Podejście: Nasze warsztaty to podróż odkrywania wewnętrznej siły i równowagi. Poprowadzimy Twoje dziecko przez pełne interakcji i inspiracji zajęcia, które uwzględniają zarówno rozwój emocjonalny, jak i intelektualny.

Radzenie Sobie z Emocjami: Dziecko ma przestrzeń do zauważania i wyrażania swoich uczucia, co wspiera radzenie sobie ze stresem.

Samopoznanie i Pewność Siebie: Poszerzymy wiedzę dziecka o jego mocne strony, budując jednocześnie pewność siebie.

Trening Umiejętności Społecznych: Praktyka interakcji z rówieśnikami i zdobywanie umiejętności społecznych w przyjaznej atmosferze.

Przygoda i Radość Uczenia Się: Nauka poprzez doświadczenie, sprawiająca, że proces rozwijania inteligencji emocjonalnej jest przyjemny.

Wsparcie w Trudnych Chwilach: Zespół trenerów i rówieśnicy służą wsparciem w trudniejszych momentach (takie również są – bo to często one najbardziej rozwijają).

 

 

Ten wyjazd jest dla Twojego dziecka

(i dla Ciebie), jeśli…

 

Czasami zmagasz się z trudnościami dziecka w opanowywaniu emocji, co prowadzi do konfliktów i frustracji.

OGARNIENIE EMOCJI

Po naszych warsztatach Twoje dziecko będzie miało narzędzia do radzenia sobie z emocjami, co oznacza mniej wybuchów gniewu i większą harmonię w domu.

Niepokój związany z wynikami w nauce często spędza sen z powiek rodzicom, którzy pragną, aby ich dziecko odnosiło sukcesy w szkole.

STRES ZWIĄZANY Z NAUKĄ

Dzięki naszym warsztatom Twoje dziecko będzie miało większą pewność siebie i skupienie, co przełoży się na lepsze wyniki szkolne i mniejszy stres zarówno dla niego, jak i dla Ciebie.

Martwisz się, że  w dzisiejszym świecie (pandemii, wojny, inflacji, AI, technologii, zachorowań na depresje) dzieci często doświadczają stresu z różnych powodów, co może mieć negatywny wpływ na ich zdrowie i samopoczucie.

BRAK UMIEJĘTNOŚCI RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

Wyposarzymy Twoje dziecko w techniki radzenia sobie ze stresem i dbania o swoje emocje, co przyczyni się do zwiększenia spokoju i harmonii w jego życiu codziennym.

Zauważasz, że w obecnych czasach dzieci częściej niż kiedykolwiek zmagają się z brakiem pewności siebie, co wpływa na ich relacje z rówieśnikami oraz na ich rozwój osobisty (pasje, zainteresowania, zaangażowanie w codzienne życie).

BRAK PEWNOŚCI SIEBIE

Nasze warsztaty pomogą Twojemu dziecku budować pewność siebie i pozytywne podejście do siebie i innych, co z kolei wpłynie korzystnie na ich relacje z rówieśnikami i ogólny rozwój.

Autorska Metoda FREE MIND OF CHILD:  

Rozwój dzieci i nastolatków skupiony na odkrywaniu swoich możliwości, talentów, przekonań poprzez zabawę i naturalne zdolności mózgu oraz ciała. 

Uczymy mocy pokonywania przeszkód i osiągania wspaniałych rzeczy.

Oparta na zabawie, przywraca dzieciom radość z bycia sobą.

Daje zestaw narzędzi do pielęgnowania zdrowego ciała, duszy i umysłu

Pokazujemy jak w szkole i domu samodzielnie można resetować ośrodkowego układu nerwowego

Jednym z elementów naszego procesu jest praca nad przekonaniami dziecka. 

Uczymy zauważania i rozumienia swoich myśli. 

 

Do zapisu dziecka wraz z  BONUSAMI zostało:

 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wyobraź sobie, że po tym wyjeździe Twoje dziecko: 

 

Łatwiej radzi sobie w sytuacjach w frustrujących

Jest bardziej świadome swoich emocji oraz umiejętność radzenia sobie z nimi w zdrowy sposób. Korzysta z technik relaksacyjnych, jak np. oddechowe, mindfulness oraz sposobów wyrażania uczuć.

 

Szybciej podejmuje działania

Dzięki odkrywaniu i rozwijaniu kreatywności poprzez różnorodne aktywności artystyczne, zabawy z wyobraźnią oraz eksperymenty, które stymulują twórcze myślenie, twoje dziecko szybciej podejmuje działa w szkole i życiu codziennym. 

 

Odnosisz sukces w relacjach z równieśnikami

Poprzez rozumienie własnych emocji, rozumie również emocje innych co większa jego umiejętności współpracy, empatii i rozwiązywania konfliktów w pozytywny sposób. 

 

Samodzielnie poszukuje rozwiązań 

Stawiamy na rozwój myślenia krytycznego, logicznego oraz umiejętności rozwiązywania problemów co zaprocentuje w samodzielnym myśleniu i działaniu jeśli tylko dasz dziecku na to przestrzeń. 

 

UMIEJĘTNOŚCI KTÓRYCH DOŚWIADCZY TWOJE DZIECKO. 

Trening żonglowania

Badania naukowe wykazały, że żonglowanie sprzyja rozwojowi koordynacji ręka-oko,  poprawia umiejętności motoryczne (nawet pisanie ręczne)… a nawet rozwija umiejętności niezbędne w matematyce i naukach ścisłych…

Co więcej, żonglowanie:

 • Zwiększa umiejętność koncentracji na jednym zadaniu.
 • Uczy cierpliwości, determinacji i niepoddawania się.
 • Wzmacnia samodyscyplinę i rozwija auto-motywację.
 • oraz… rozwija umiejętności komunikacji z samym sobą i innymi.

Trening mentalny

 Trening mentalny dla dzieci i nastolatków to taki rodzaj ćwiczeń dla ich umysłu, który może pomóc  w kilku ważnych rzeczach:

 • Mniej Stresu i Lepsza Odporność Psychiczna: młodzi ludzie,, którzy ćwiczą swoje umysły, są mniej zestresowani i lepiej radzą sobie z trudnościami.
 • Łatwiejsze Skupienie się na Zadaniach: lepsza koncentracja,, co może pomóc w szkole i w wykonywaniu różnych zadań.
 • Mniej Problemów z Emocjami: kontrolowanie swoich uczuć, pomaga łatwiej radzić sobie z złością czy smutkiem.
 • Większa Pewność Siebie: osoby, które ćwiczą swój umysł, czują się bardziej pewne siebie i lepiej o sobie myślą.
 • Pomoc w Radzeniu Sobie z Trudnościami: Dzieci wykonujące  trening mentalny potrafią lepiej radzić sobie z problemami, na przykład w szkole czy w relacjach z innymi dziećmi.
 • Większa Kreatywność: kreatywne myślenie, co pomaga w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu różnych decyzji.
 • Łatwiejsza Komunikacja z Rodzicami: umiejętność lepszej komunikacji  z rodzicami o swoich uczuciach i myślach.

Trening mentalny pomaga dzieciom rozwijać zdolności umysłowe, co wpływa na ich lepsze funkcjonowanie emocjonalne i społeczne. To z kolei przynosi korzyści dla całej rodziny.

  Ćwiczenia oddechowe

  Ćwiczenia oddechowe dla dzieci mają wiele korzyści:

  Redukcja stresu: Pomagają dzieciom radzić sobie z emocjami.

  Poprawa koncentracji: Wspierają zdolność skupienia uwagi.

  Rozwój świadomości ciała: Zwiększają świadomość ciała i propriocepcję.

  Regulacja emocji: Uczą skutecznej regulacji emocji.

  Wsparcie zdrowego snu: Poprawiają jakość snu.

  Poprawa funkcji oddechowej: Wspierają zdrowie układu oddechowego.

   

  Kąpiel leśna

  Kąpiel leśna to po prostu spacery i zabawy w lesie, gdzie dziecko może dotknąć drzew, posłuchać szumu liści i obserwować przyrodę wokół siebie.

  Korzyści dla dzieRelaks i odprężenie: Spacer w lesie może pomóc dziecku się zrelaksować i odprężyć, co jest szczególnie ważne w dzisiejszym zgiełku.

  1. Zwiększenie energii: Czas spędzony na świeżym powietrzu może dać dziecku kopa energii i poprawić jego nastrój.

  2. Rozwój zmysłów: Obcowanie z naturą stymuluje zmysły dziecka, pomagając mu lepiej poznać świat wokół siebie.

  3. Poprawa zdrowia: Spacerowanie po lesie to także doskonała forma aktywności fizycznej, która wspiera zdrowie i sprawność dziecka.

  4. Nauka i odkrywanie: Przebywanie w lesie to doskonała okazja do nauki o roślinach, zwierzętach i ekosystemie, co może rozbudzić ciekawość i zainteresowania dziecka.

   

   

  Do zakupu kursu w obniżonej cenie + BONUSY zostało:

   

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Opnie uczestników metody

  Free Mind of Child: 

   

  Naucz się stawiać granice z FORUŁĄ 4 x Z

   

  Co znajduje się w MODUŁACH?

  MODUŁ 1. Wprowadzenie do Granic w Rodzicielstwie

  Wideo 1. Co to są granice w rodzicielstwie i dlaczego są istotne?

  Wideo 2. Czy moje zachowanie w relacji z dzieckiem jest OK? 

  Wideo 3. Co jeśli już podejmowałam próby i nic nie działa? 

  Wideo 4. Czy moje będąc samotnie wychowującym rodzicem, mogę nauczyć się granic w rodzicielstwie?

  MODUŁ 2. Komunikacja z Dzieckiem na temat Granic

  Wideo 1. Wyznaczanie z dzieckiem wartości osobistych oraz rodzinnych.

  Wideo 2. Strategia rozmowy z dzieckiem o wartościach zrozumiały dla wieku. 

  Wideo 3. Strategia rozmowy o graniach w sposób zrozumiały dla wieku.

  Wideo 4. Emocje dziecka – jak je zrozumieć i jak z nimi pracować. 

  MODUŁ 3. Prawda vs. Kłamstwo - Zrozumienie Dylematów Rodzicielskich

  Wideo 1. Etapy szczerej komunikacji z dzieckiem.

  Wideo 2. Schemat rozmowy z dzieckiem aby dziecko się nie obrażało.

  Wideo 3. Schemat rozmowy z dzieckiem aby dziecko potrafiło słuchać.

  Wideo 4. Schemat rozmowy z dzieckiem aby dziecko umiało wyciągać wnioski.

  Wideo 5. Konsekwencje kłamstwa w rodzicielstwie i jak uniknąć pułapek.

  MODUŁ 4. Kształtowanie Zdrowych Granic Rodzicielskich

  Wideo 1. Rozmowa o relacjach ze znajomymi i ich wartościach.  

  Wideo 2. Najczęstsze błędy rodziców w rozmowie z dzieckiem o ich znajomych. 

  Wideo 3. Rozwijać umiejętności komunikacji asertywnej w relacji z dziećmi.

  Wideo 4. Rozwijanie umiejętności komunikacji asertywnej u dziecka. 

  Wideo 5. Odstępstwa od umowy w relacji z dzieckiem. 

  MODUŁ 5. Rodzic kontra Dziecko

  Wideo 1. Zasady a wartości w relacji z dzieckiem.

  Wideo 2. Relacje z dzieckiem a rozwód rodziców.

  Wideo 3. Relacje z dzieckiem z partnerem rodziców.

  Wideo. 4. Relacje z dzieckiem a rodzeństwo.

  Wideo 5. Relacje z dzieckiem a szkoła i zajęcia dodatkowe.

  MODUŁ 6. Samopielęgnacja i Rodzicielstwo

  Wideo 1. Znaczenie dbania o siebie dla skutecznego rodzicielstwa.

  Wideo 2. Praktyczne strategie relaksacyjne dla rodziców.

  Wideo 3. Check – ista działań dla rodzica self – care. 

  Wideo 4. Techniki radzenia sobie ze stresem w relacji z dzieckiem.

  MODUŁ 7. Działania w granicach

  Wideo 1. Odpowiednie konsekwencji w przypadku przekroczenia ustalonych granic.

  Wideo 2. Efekty skutecznego stawiania granic. 

  Wideo 3. Typy konsekwencji w relacji z dzieckiem. 

  Wideo 4. Skutecznie stosować konsekwencje bez ranienia dziecka.

  MODUŁ 8. Rodzicielstwo a Social Media

  Wideo 1. Wpływ mediów społecznościowych na rozwój dziecka.

  Wideo 2. Wpływ mediów społecznościowych na relacje w rodzinie. 

  Wideo 3. Korzystanie z mediów społecznościowych jako narzędzia wsparcia rodzicielskiego

  Wideo 4. Granice w korzystaniu z mediów społecznościowych w rodzinie. 

  Nie czekaj. Idealny moment jest TERAZ.

  Twój kurs prowadzi:

   

  Anna M. Piaseczna

  Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

  Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

  Przeczytaj więcej o Annie

  Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

  Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

  Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki. 

  DOŁĄCZAJĄC NA POKŁAD KURSU OTRZYMUJESZ:  

   

  Dożywotni dostęp do platformy z lekcjami wideo.

  Nieograniczony dostęp do platformy z  35 wideo z wiedzą i narzędziami do zastosowania od już!

  Każdy moduł składa się z 4-5 krótkich lekcji video. Omawiam w nich teorię, podaję przykłady z gabinetu oraz przedstawiam możliwość zastosowania technik. 

  Wartość: 2900 zł

  BONUS #1: Zeszyt z ćwiczeniami

  W zeszycie ćwiczeń znajdziesz praktyczne ćwiczenia z kluczem, dzięki którym zaczniesz wprowadzać zastosowane narzędzie w życie.

  WARTOŚĆ: 300 zł

  BONUS #2: Słowniczek zwrotów w komunikacji z dzieckiem dla rodziców

  Słowniczek zawiera zwroty, które ułatwiają rodzicom wprowadzenie dziecka w świat emocji, rozwoju i pracy z podświadomością. 

  WARTOŚĆ: 89 zł

  BONUS #3: Checklista - 9 kroków holistycznego wspierania dziecka

  Checklista ułatwiająca działanie w sytuacji kryzysowej. 

  WARTOŚĆ: 89 zł

  BONUS #4: Dziennik reakcji rodzica na zachowanie dziecka

  Dziennik ma na celu uświadomienie wzorców zachowań aby następnie móc rozprogramować działania, które występują na autopilocie. 

  WARTOŚĆ: 109 zł

  BONUS #5: Webinar + Karty pracy "Jak uczyć dzieci umiejętności rozwiązywania problemów"

   

  WARTOŚĆ: 129 zł

  BONUS #6: Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

  Korzystaj z mojego wsparcia! Pytaj, dopytaj, dziel się na grupie na Facebooku.

  WARTOŚĆ: 200 zł

  BONUS #7: 25 zabaw rozwijających komunikację w rodzinie

  Zabawy, które pozwolą Wam poprawić komunikację w rodzinie niezależnie od wieku. 

  WARTOŚĆ: 89 zł

  NOWOŚĆ

   

  BONUS #8: Kurs Online “Dziecięce Lęki. Jak Zrozumieć, Rozpoznać i Ograniczyć Wpływ Własnych Lęków na Dziecko"

  Kurs składa się z 9 modułów, które pozwolą Ci zrozumieć swoje lęki, aby opanować dziecięce strachy.

  Kurs prowadzi terapeutka Izabela Nowakowska

  WARTOŚĆ: 597 zł

  BONUS #9: Zeszyt z ćwiczeniami

  W zeszycie ćwiczeń znajdziesz praktyczne ćwiczenia z kluczem, dzięki którym zaczniesz wprowadzać zastosowane narzędzie w życie.

  WARTOŚĆ: 100 zł

  Przestań odczuwać frustrację, jako rodzic i zacznij czerpać radość z rodzicielstwa.

  Masz pytanie?

   

  Śmiało do nas napisz.
  Odpowiadamy zazwyczaj w kilka minut,
  od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00.

  napisz e-mail: kontakt@freemindofchild.pl
  ☎️ zadzwoń na numer: +48 796 530300

  Gdzie będzie odbywać się kurs?

  Na platformie znajdziesz moduł wprowadzający ze wskazówkami, jak pracować z Kursem. 

  Każdy moduł składa się z kilku lekcji video na platformie + karty zadań. 

  Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

  Po opłaceniu zamówienia.
  WAŻNE! Aby otrzymać dostęp do kursu potrzebujesz założyć konto przy składaniu zamówienia.
  Twoje dane do logowania do sklepu są również danymi do zalogowania się do kursu.

  Czy otrzymam fakturę na firmę?

  Oczywiście. Jeśli tylko zaznaczysz taką opcję przy zakupie kursu.

  Nie otrzymałam maila z potwierdzeniem. Co teraz?

  Sprawdź proszę folder SPAM, INNE , ZAKUPY lub wpisz w przeglądarkę swojego maila adres kontakt@freemindofchild.pl

  Jeśli nie otrzymasz od nas maila do 24h skontaktuj się z nami przez formularz znajdujący się w zakładce “KONTAKT”. 

  Jak mogę się z Wami skontaktować?

  Napisz maila na adres kontakt@freemindofchild.pl lub skontaktuj się z nami przez formularz znajdujący się w zakładce “KONTAKT”. 

  Czy jest możliwość zwrotu zakupionego kursu?

  Zamówienia na pliki MP3, kursy, ebooki lub audiobooki MP3 można anulować do momentu opłacenia zamówienia. Nie można anulować plików, które zostały już opłacone i są dostępne na Twoim koncie. Informujemy Cię o tym na etapie składania zamówienia.