Mentalne wakacje skoncentrowane na rozwoju osobistym, zabawie oraz nauce jazdy na ROLKACH.

Dla dzieci i nastolatków 6-16 lat

Dunajecki Dworek

 03.07-10.07.2023

 Letni obóz MentalCamp by Free Mind of Child dla DZIECI I MŁODZIEŻY

 Obozy MentalCamp by Free Mind of Child skupiają się na rozwijaniu całego dziecka w zdrowy i zabawny sposób. 

I chociaż bieganie, skakanie, pływanie, wspinanie się, taniec i zabawa są dobre dla ich zdrowia fizycznego, to praca nad ich samopoczuciem emocjonalnym , charakterem i pewnością siebie jest tak samo konieczna. 

Dlatego tak duży nacisk kładziemy na nastawienie na wzrost mentalny, a nie na stałe czynniki. 

Obozy MentalCampy by Free Mind of Child przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek z całego świata w wieku 5 – 16 lat.

Trening mentalny w czasie treningu na rolkach!

Trening z Natalią Nowak dwa razy dziennie. 

Jazda na rolkach towarzyszy Natalii już od 14 lat. Stała się ona jej największą pasją, sposobem na realizację siebie oraz misją do spełnienia.
Pragnie pokazać radość oraz wolność jaką daje poruszanie się na butach z kołami, w taki sposób, żeby każdy mógł cieszyć się z jazdy.
Będąc licencjonowanym instruktorem ma do tego zarówno potrzebną wiedzę 📖, jak i odpowiednie narzędzia 🛠️

 

 Z definicji ludzie z nastawieniem    na rozwój „wierzą, że ich najbardziej podstawowe umiejętności można rozwinąć poprzez poświęcenie             i ciężką pracę — umysł i talent to tylko punkt wyjścia.

Ten pogląd tworzy miłość do nauki    i odporność , która jest niezbędna do wielkich osiągnięć.

Z drugiej strony ludzie o ustalonym sposobie myślenia „wierzą, że ich podstawowe cechy, takie jak inteligencja czy talent, są po prostu stałymi cechami.

Poświęcają czas na dokumentowanie swojej inteligencji lub talentu, zamiast je rozwijać.

Wierzą też, że sam talent tworzy sukces — bez wysiłku”.

 

Uczestnicy przyjeżdżają na obóz z etykietami i oczekiwaniami, które nałożył na nich świat, a wielu uwierzyło, że te cechy, zarówno dobre, jak i złe, są po prostu integralną częścią tego, kim są. 

Niektórym powiedziano, że są mądrzy przez całe życie, a ich utrwalony sposób myślenia sprawia, że ​​wierzą, że ich inteligencja jest czymś, co przychodzi im naturalnie   i nie wymaga wysiłku, aby ją poprawić.

To samo dotyczy wyników sportowych, zdolności relacyjnych    i ich charakteru.

Uczestnicy , którym powiedziano, że mają problemy z gniewem, zaczną wierzyć, że nie są w stanie poradzić sobie z gniewem;

jest to ich stała część, której nie można zmienić ani ulepszyć.

Na MentalCamy by Free Mind of Child skupiamy się na rozwijaniu nastawienia na rozwój w każdym  uczestnika.

Kiedy wykonają swoje zadanie nawet w kilku procentach, doceniamy ich wysiłek, mówiąc takie rzeczy jak „mocno się zaangażowałeś nad tym co robiłeś” zamiast „jesteś niesamowity!”

Chociaż te ostatnie mogą być pomocne w usłyszeniu konkretnych pochwał, uznających wysiłek, jaki włożył uczestnik w określone zadanie, jest bardziej satysfakcjonujące i buduje jego poczucie własnej wartości.

Trenerzy obozu i  pracują nad tym, aby pochwalić proces, a nie tylko osobę. 

Uczestnicy usłyszą nas, jak mówimy:

•     Opowiedz mi więcej o tym, co zrobiłeś

•     Jak to rozgryzłeś?

•     Czy jesteś zadowolony z tego, jak to wyszło?

•     Musisz być z siebie taki dumny

 

 Gdzie spędzimy pozytywne 8 dni?

Dunajecki Dworek w Białym Dunajcu

 Obiekt Dunajecki Dworek położony jest w Białym Dunajcu, w malowniczym otoczeniu Tatr. Oferuje on duży plac zabaw dla dzieci

 

Pokoje

   3, 4, 5 – osobowe pokoje standardowo wyposażone są:

 •  w przestronną łazienkę z toaletą, 
 • pościel, 
 • stół i krzesła, 
 • szafa do przechowywania ubrań. 

Z większości pokoi rozciąga się malowniczy widok na otaczające góry. 

 

Wizytówka naszych wyjazdów to:
N

LUŹNA ATMOSFERA – która ani przez sekundę nie przypomina szkolnej ławy! To podczas zabaw przemycamy rozwój! Dzieci nie muszą zwracać się do nas per “pani”, a my razem z nimi wypełniamy ćwiczenia, ponieważ także jesteśmy uczestnikami warsztatów! Dzięki temu nie tworzymy sztucznej bariery, a dzieci chętniej się otwierają.

N

PROFESJONALNA OPIEKA – jesteśmy przygotowani na dedykowane diety, pomoc przy ubieraniu się oraz codziennej higienie, ale również chronimy przed łóżkowymi potworami 😉

N

BRAK TECHNOLOGII – kilka dni bez dzwoniących smartfonów, wibrujących tabletów, głośnej muzyki czy oślepiającego telewizora. Myślisz, że dzieciaki narzekają? Zapewniamy tyle atrakcji i ciekawych przeżyć, że w krótkim czasie zapominają o istnieniu swoich gadżetów.

N

RELACJE – detoks od nowych technologii pozwala nawiązywać nowe znajomości, a nawet przyjaźnie. Nasze poprzednie wyjazdy zaowocowały wspaniałymi wspomnieniami i relacjami, które trwają do dziś!

N

BEZPIECZEŃSTWO – wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalistów, więc Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach. Przebywamy na terenie zamkniętym, pod czujnym okiem opiekunek.

 

Mamy miejsce tylko dla 30 dzieci z całej Polski a nawet Europy*

* 50% naszych uczestników mieszka poza granicami Polski. Język polski jest ich drugim językiem. 

 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy zobaczysz szczery uśmiech Twojego dziecka po powrocie!
 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy zauważysz realne zmiany w zachowaniu Twojego dziecka, które wcześniej wymagały długich rozmów i kłótni!
 • Pomyśl tylko, jak się poczujesz, gdy usłyszysz: “Mamo/Tato, było super, chcę jechać jeszcze raz!”

Być może po raz pierwszy Twoje dziecko poczuje:

RADOŚĆ z przebywania z rówieśnikami

EKSCYTACJĘ, by nauczyć się czegoś nowego

MOTYWACJĘ do rozwijania się!

    3900 zł  

                                                               Płatność według harmonogramu na ActivNow 

WPISOWE – 1000 zł (przy zapisie)

I rata– 1000 zł 

II rata– 1000 zł

III rata– 900 zł 

Wyobraź sobie…

że Twoje dziecko podczas wakacji:

 • spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, zamiast siedzieć zamknięte w czterech ścianach

 • spotyka się z rówieśnikami, buduje nowe relacje i uczy się dobrej komunikacji

 • przebywa poza domem, więc staje się bardziej samodzielne

 • poznaje inną kulturę oraz zwyczaje, przez co zaczyna interesować się światem i wyrabia w sobie szacunek do drugiego człowieka

 • nie korzysta z laptopa, tabletu, a nawet smartfona tylko odkrywa siebie

 • otacza się wartościowymi treściami, które są przeciwieństwem tego, co może spotkać w zakamarkach internetu 

 • uczy się kompetencji przyszłości poprzez świetną zabawę, dzięki czemu łatwiej będzie mu w życiu

 • podejmuje działanie i wychodzi ze swojej strefy komfortu, przez co zdobywa pewność siebie

 • jest pod opieką wykwalifikowanych trenerów, z którymi zdobywa pozytywny mindset!

A Ty w tym czasie możesz być spokojny o bezpieczeństwo i świetną zabawę Twojego dziecka.

Jak Ci się podoba taka opcja?

Wakacje nastawione na świadomą drogę pełną przygód i odkrywania siebie!

Zobacz, nad czym będziemy pracować!

PEWNOŚĆ SIEBIE – wzmocnimy jedną z kluczowych cech, której dziecko do stabilnego poczucia własnej wartości oraz wiary w swoje możliwości. Taka postawa ułatwia działanie, buduje odpowiedzialność za własne czyny i prowadzi do osiągania sukcesów przez małych i starszych marzycieli. Zdrowa pewność siebie chroni przed podatnością na opinie innych, zależnością, dokonywaniem złych wyborów, a nawet wchodzeniem w destrukcyjne relacje! To szalenie ważne, by jak najwcześniej wyposażyć młodego człowieka w pozytywne przekonanie o samym sobie.  

PODEJMIJ DZIAŁANIE–  po prostu zrób to, zrób coś, spróbuj, ponieś porażkę, odnieś sukces, ale po prostu wycofaj się. Sposób myślenia i działanie są ze sobą fundamentalnie powiązane i wzajemnie na siebie wpływają. Poprzez „działanie” dziecko pokazuje sobie, że można to zrobić, każde „doświadczenie” karmi pewność siebie, co z kolei wpływa na sposób myślenia. 

Bądźmy szczerzy, w przeciwnym razie to tylko motywujące cytaty w mediach społecznościowych i w oparciu o ilość, którą widzimy codziennie. Gdyby to wszystko działało tylko poprzez przeczytanie kilku zdań,  świat byłby pełen niesamowitych liderów własnego życia. 

 

BYCIE CIEKAWYM – społecznie nie zawsze jest to postrzegane jako coś dobrego, ponieważ ciekawość miesza się z wścibstwem, ale zdrowa dawka ciekawości jest podstawą nastawienia na rozwój. Bądź ciekawy siebie i innych. Zadawaj pytania, dlaczego, jak, co dalej… Wyjdź poza swoje zainteresowana, w erze internetu połącz się z ludźmi z zupełnie innymi zainteresowaniami. Spójrz w górę, spójrz w bok, nigdy nie przestawaj patrzeć!

WSPÓŁPRACA – w pojedynkę dziecko zajdzie daleko, lecz w dłuższym czasie, inni przyniosą perspektywy i pomysły, które razem mogą rozwijać i ulepszać. Podstawowym przekonaniem, gdy masz nastawienie na rozwój, jest to, że nic nie jest trwałe i stałe jak kamień. Dziecko może rozwijać talenty, umiejętności i zmieniać swoje zachowanie. O wiele łatwiej jest to osiągnąć, jeśli jesteśmy otoczeni przez właściwych ludzi i cenisz sobie współpracę.

POZNAJ SWOJE WYZWALACZE – jak już wicie nie będziemy robić warsztatów z  nastawienia na rozwój 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ważniejsza jest identyfikacja „wyzwalaczy”: co powoduje stałe nastawienie?

Nasze mentalne zasoby będzie wykorzystywać w trakcie nauki jazdy na rolkach i wrotkach. Kiedy odkrywasz siebie w działaniu, wtedy wiesz, nad czym pracować, aby rozwijać bardziej nastawienie na rozwój. Stawanie się bardziej samoświadomym (wiem, że ciągle o tym mówimy, ale szczerze samoświadomość jest szybką ścieżką do silnego przywództwa, przeczytaj książkę „Dziecko z potencjałem” ) pomoże dziecku zidentyfikować wyzwalacze: obserwować swoje reakcje w pewnych okolicznościach lub uzyskać informację zwrotną na przykładowy temat. 

 

Dla każdego niezależnie od wieku

 W obozie Free Mind of Child mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku 5-16 lat. Ważne jest dla nas, aby każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie podczas wyjazdu, dlatego wszyscy uczestnicy dzieleni są na 3 grupy wiekowe.

MOCno stawiamy na rozwój inteligencji emocjonalnej, dlatego patrzymy indywidualnie na każdego z uczestników, podczas dzielenia na grupy.

Zastanów się!

Gdzie Twoje dziecko mogłoby zdobyć tak wiele umiejętności podczas zaledwie jednego letniego wyjazdu ?

Dodatkowe atrakcje!

$
BASEN – na naszych wyjazdach wszyscy czują się jak ryba w wodzie, więc przy okazji skoczymy jeszcze popływać! 
$
ZAJĘCIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU – wykorzystamy każdą chwilę, by nasze zajęcia warsztatowe odbywały się na zewnątrz! Oczywiście gruba czapa, rękawiczki i szalik obowiązkowe!

Zapewniany wykwalifikowanych trenerów

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów Free Mind of Child, więc Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach. Przebywamy na terenie zamkniętym, pod czujnym okiem opiekunów, którzy są z Twoim dzieckiem przez 24h na dobę. Przez cały wyjazd Twoje dziecko jest pod okiem terapeutów, wychowawców, kierownika obozu, animatorów, opieki medycznej, trenerów mentalnych. 

Cena obozu 3900 zł zawiera:

$
zakwaterowanie w pokojach z łazienką
$
całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
$
obozowa koszulka Free Mind of Child
$
zajęcia z trenerem mentalnym
$

zajęcia z certyfikowanym trenerem jazdy na wrotkach

$
basen
$

trening żonglowania

$
opieka medyczna
$
ubezpieczenie NNW
$
profesjonalna kadra trenerska
$
książka z materiałami, z którymi będzie SAMODZIELNIE pracować w trakcie roku (bez angażowania rodziców)
$

indywidualne podejście

Kto za tym stoi?

Anna M. Piasecznatwórca metody i założycielka Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child,  trener rozwoju osobistego, terapeuta i autorka książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”

Ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki. 

Justyna Herman twórca projektu Mental Camp Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child, współautorka książek i gier dla dzieci, terapeuta, trener szybkiego czytania i neurodydaktyki.

Ukończyła kierunek Pedagogiczny z Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją wiedzę mentalną doskonaliła na Akademii Trenerów Mentalnych.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia pracy z dziećmi, rodziną i pracą z dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkołach Podstawowych, fundacjach, w Free Mind of Child oraz własną praktyką zawodową (praca z dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową, spektrum autyzmu czy medalistami sportowymi). 

 

Dlaczego organizujemy rozwojowe wyjazdy dla dzieci?

Od lat rozmawiamy z rodzicami naszych podopiecznych.

Oni również są pełni obaw, czy ich dziecko “poradzi” sobie w życiu.

Co tu dużo mówić.

Czasy, w których żyjemy, nie są łatwe.

Cyfryzacja, zdalne lekcje, zagrożenia w sieci, słabnąca komunikacja międzyludzka, hejt – to tylko czubek góry lodowej, który widzimy jako rodzice.

Niektóre z ukrytych schematów, tkwiące w naszych głowach, sięgają jeszcze czasów powojennych i ciągną się przez kolejne pokolenia, zostawiając na każdym z nich piętno.

Nasze wyjazdy zrodziły się z potrzeb rodziców.

Potrzeb rodziców, którzy widzą problem i reagują.

My również, tak samo jak oni:

Z
obserwujemy, że w polskiej szkole dzieje się źle
Z
słyszymy coraz częściej niepokojące alarmy o samookaleczeniach, a nawet atakach na własne życie 
Z
widzimy, że są dzieci, które mają w sobie ukryty potencjał, ale coś skutecznie go blokuje
Z
wierzymy, że dzięki pracy włożonej w rozwój dziecka, możemy zmienić świat
Z
chcemy tworzyć sprzyjające środowisko, pełne ciepła, życzliwości i wartości

Dlaczego nasze wyjazdy są inne (wyjątkowe)?

Ponieważ jesteśmy bezkonkurencyjni 😉

Ponieważ jesteśmy bezkonkurencyjni 😉

Prawdopodobnie nie istnieje jeszcze na polskim rynku firma, która prowadzi zajęcia, kursy i wyjazdy dla dzieci, opierające się głównie na treningu mentalnym. Obozy sportowe czy kolonie nie zapewniają rozwojowych zabaw, których celem jest, by dzieci zostały w przyszłości szczęśliwymi dorosłymi.

Po wyjeździe nowy rok się nie kończy!

On się dopiero zaczyna!

Twoje dziecko zostanie wyposażone w:

N

materiały, z którymi będzie SAMODZIELNIE pracować w trakcie roku (bez angażowania rodzica)

N

wspierające przekonania, podnoszące poziom własnej wartości oraz pewność siebie 

N

nowy zestaw słów oraz zachowań, które sukcesywnie wdroży w praktyce w 2022 roku!

To wszystko da gwarancję, że po wyjeździe Twoje dziecko nie zatrzyma się w miejscu, ale będzie kontynuować piękny proces, który rozpoczniemy wspólnie.

Zanim pomyślisz, że cena jest wygórowana…

…zastanów się przez chwilę.

N

Jaki jest łączny koszt zajęć pozalekcyjnych Twojego dziecka? (dojazd, wyżywienie, ubrania na zmianę itd.)

N

Ile kosztują Cię nowoczesne gadżety, zabawki, gry, które po czasie i tak się nudzą?

N

Ile tysięcy zostawisz w gabinecie psychologa, jeśli nie wyposażysz swojego dziecka w odpowiednie narzędzia i kompetencje do świadomego życia?

 

Robi się z tego całkiem spora suma, prawda?

 

Poniżej znajdziesz cenę wyjazdy letniego

Dla kogoś, kto nie wie, jak wygląda od kuchni organizacja takiego wyjazdu, może się to wydawać sporo.

 

Jednak wartość życiowa, którą Twoje dziecko otrzyma, jest warta każdych pieniędzy i zwróci się o wiele szybciej, niż myślisz.

 

Inwestując w rozwój dziecka, dajesz mu znacznie więcej, niż kupując kolejną parę markowych butów.

  

       

3900 zł  

              Płatność według harmonogramu na ActivNow 

WPISOWE – 1000 zł (przy zapisie)

I rata– 1000 zł 

II rata– 1000 zł

III rata– 900 zł 

Wybierz mądrze!