Jesień 2023
Mentalny Weekend Komunikacji oparty na samoświadomości dla nastolatków
z Mariuszem Kędzierskim
03.11 – 05.11.2023 ŁÓDŹ
(Ważne! wcześniejsza lokalizacja to Wrocław – ze względu prośbę rodziców zmieniliśmy lokalizację na Łódź).
Gdzie jedziemy
Łódź
Dokładne miejsce (hotel) podamy do 15.09.2023
Słowo o weekendzie
Podczas 3-dniowego wyjazdu uczestnicy doświadczą kontaktu z różnorodnością, akceptacją, uważnością w relacji z rówieśnikami oraz wsłuchania się w siebie. Dlatego MOCno wierzę, że dołączysz do nas podczas tej przygody
Do zobaczenia!
Anna M. Piaseczna
Założycielka Free Mind Of Child
Zainwestuj w rozwój swojego dziecka. Wybierz Mentaly Weekend.
Mamy tylko 25 miejsc na ten obóz dla nastolatków z Polski i Europy.
Zarezerwuj wyjazd dla swojego nastolatka zanim zabraknie miejsc.
Łódź
03-05.11.2023
2.900 zł
Cena zawiera:
- Zakwaterowanie,
- Pełne wyżywienie (5 posiłków); dieta dostosowana do potrzeb dziecka,
- Odnowa biologiczna,
- Ubezpieczenie (NNW),
- Pakiet powitalny z firmowymi gadżetami,
- Warsztaty i zajęcia każdego dnia,
- Dyplom ukończenia kursu weekendowego Free Mind of Child
Uzupełnij dane, aby zarezerwować miejsce na obozie.
13-17 lat
wiek dzieci
(będą w 3 różnych grupach wiekowych)
4+
zajęć rozwojowych
(m.in. trening komunikacji, warsztaty z Mariuszem Kędzierskim, trening mentalny, żonglowanie)
tylko 25
uczestników
Zobacz Akademię Akademię Mentalną dla Nastolatków
Co wyróżnia nasze wyjazdy?
Profesjonalna opieka
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez specjalistów i przebywamy na terenie zamkniętym, pod czujnym okiem opiekunek. Jesteśmy także przygotowani na dedykowane diety, pomoc przy ubieraniu się oraz codziennej higienie.
Brak technologii
Kilka dni bez dzwoniących smartfonów, wibrujących tabletów i głośnej muzyki. Myślisz, że dzieciaki narzekają? Zapewniamy tyle atrakcji i ciekawych przeżyć, że w krótkim czasie zapominają o istnieniu tych gadżetów.
Bez cukru
Dzieci są największymi konsumentami cukru, mimo że diety wysokocukrowe są powiązane z negatywnymi skutkami zdrowotnymi, takimi jak otyłość i choroby serca, a nawet upośledzona funkcja pamięci. Spożywanie cukru w dzieciństwie wpływa na rozwój mózgu, a konkretnie na obszar, który ma kluczowe znaczenie dla uczenia się i zapamiętywania, zwany hipokampem.
Luźna atmosfera + relacje
To podczas zabaw przemycamy rozwój! Dzieci nie muszą zwracać się do nas per “pani”, a my razem z nimi wypełniamy ćwiczenia, ponieważ także jesteśmy uczestnikami warsztatów! Dzięki temu nie tworzymy sztucznej bariery, a dzieci chętniej się otwierają.
Jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko?
1. Warsztaty z Mariuszem Kędzierskim
Od 2008 roku rozwija swoją pasję. Od tego czasu brał udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce, w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Turcji. Mariusza prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Francji, we Włoszech, w Hongkongu, Nowej Zelandii, Australii i wielu innych.
Jego hiperrealistyczne portrety od lat podbijają serca pasjonatów sztuki na całym świecie. 2013 roku w Wiedniu zajął drugie miejsce podczas Vienna Showcase 2013. W 2015 roku wyruszył w podróż po Europie, by inspirować ludzi poprzez sztukę. Rysował na ulicach Berlina, Amsterdamu, Londynu, Paryża, Barcelony, Marsylii, Wenecji, Rzymu i Aten. O jego siedemnastodniowej podróży, podczas której pokonał ponad 12 000 km, rozpisywały się największe światowe media, dzięki czemu historię Mariusza poznało około 120 000 000 ludzi na świecie. Za tę podróż otrzymał Nagrodę Publiczności w konkursie „Człowiek Bez Barier 2015”. W 2016 roku został pierwszym w historii Polakiem, który wystąpił jako mówca motywacyjny w Azji (Tajpej, Tajwan). W 2017 roku pojawił się na liście 100 Najbardziej Wpływowych Polaków z Niepełnosprawnością. W 2017 roku udało mu się wyjechać do Nowego Jorku, by tam walczyć o marzenia. Dzięki temu wyjazdowi, w maju 2018 roku odbyła się pierwsza indywidualna wystawa Mariusza w jednej z nowojorskich galerii – Caelum Gallery na Manhattanie. W listopadzie 2018 roku wygrał nagrodę podczas The Global Art Awards w kategorii „Realizm”, a także główną nagrodę dla artysty roku na świecie „Best Global Artist 2018”. Ceremonia rozdania nagród odbyła się w Dubaju. W 2020 roku został finalistą tego konkursu w Szanghaju.
W 2019 roku zwyciężył w konkursie „Global Love of Lives” – nagroda przyznawana na Tajwanie z rąk prezydent tego kraju od ponad 20 lat ludziom, którzy mają znaczący wpływ na to i przyszłe pokolenia na świecie. Dotychczas rozdano ponad 350 medali ludziom z 59 krajów. Mariusz dostał ten medal jako pierwszy Polak. Dodatkowo, we wrześniu 2019, odbyła się w Tajpej wystawa jego prac.
Laureat wielu innych nagród, m. in. Mr Disabled w kategorii Kultura i Sztuka, Nagrody Kulturalnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego SILESIA 2019, nagrody Fundacji Volto Amore.
W 2021 roku pojawił się w reklamie Coca-Coli promującej Igrzyska Olimpijskie w Tokio.
W przeszłości wsparcie mentalne w sztabie pierwszej drużyny Śląska Wrocław, obecnie kapitan i bramkarz drużyny WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol występującej w PZU Amp Futbol Ekstraklasie.
.
2. Trening komunikacji
Warsztatach z komunikacji. wczasie których będziemy trenować podstawowe umiejętności komunikacyjne, niezbędne w obecnych czasach zarówno w obszarach tj. edukacja, rodzica, pasja czy relacje z równieśnikami. Nasze angażujące i dostosowane do wieku techniki pomogą nastolatkom zwiększy pewność siebie w komunikacji, zrozumieć znaczenie skutecznej komunikacji niewerbalnej i zdobyć umiejętności potrzebne do tworzenia trwałych relacji społecznych.
Czego doświadczy uczestnik:
- Zwiększenie zaufania do umiejętności komunikacyjnych .
-
Wspierać i budować pozytywne relacje społeczne
-
Zdobędzie umiejętności skutecznego słuchania i wyrażania się
-
Skutecznego rozwiązywania konfliktów
-
Wykorzystywanie i rozumienie sygnałów niewerbalnych w komunikacji
-
Przygotuje się na lepsze perspektywy kariery
3. Trening żonglowania
Badania naukowe wykazały, że żonglowanie sprzyja rozwojowi koordynacji ręka-oko, poprawia umiejętności motoryczne (nawet pisanie ręczne)… a nawet rozwija umiejętności niezbędne w matematyce i naukach ścisłych…
Co więcej, żonglowanie:
- Zwiększa umiejętność koncentracji na jednym zadaniu.
- Uczy cierpliwości, determinacji i niepoddawania się.
- Wzmacnia samodyscyplinę i rozwija auto-motywację.
- oraz… rozwija umiejętności komunikacji z samym sobą i innymi.
4. Trening mentalny
Dzięki Treningowi Mentalnemu Twoje dziecko:
- Otrzyma narzędzia do realizacji swoich marzeń
- Rozwiniemy pewność i wiarę w siebie, co przełoży się na późniejszą samodzielność życiową.
- Wzmocni swoje samoocenę.
- Zbuduje nawyk zwyciężania, dzięki czemu już na samym początku uniknie podcinania sobie skrzydeł.
Rozwijamy samodzielność dzieci
Zobacz wideo poniżej i pobierz checklistę pakowania:
Inspirujemy dzieci i rodziców
Zobacz kilka z naszych wideo:
Więcej na naszych mediach społecznościowych:
Warto wiedzieć
Ważne DOJAZD WŁASNY
Tu będziemy mieszkać
Hotel podamy do 15.09.2023
Tak się odżywiamy
W czasie naszego Mental Campu jesteśmy pod opieką dietetyka. Spożywamy cukier tylko w naturalnych produktach. W ciągu dnia mamy stały dostęp do wody, a w czasie śniadania i kolacji również do herbaty.
Pięć dobranych kalorycznie do aktywności fizycznej oraz umysłowej uczestników posiłki, podawane są w określonym czasie. Diety przygotowane są również według zaleceń lekarza lub dietetyka do indywidualnych potrzeb naszych uczestników.
Wyjazdy organizowane przez Liderów w Rozwoju Dzieci
Anna M. Piaseczna
Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.
Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.
Przeczytaj więcej o Annie
Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.
Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.
Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.