Szkolenie „Dziecko z potencjałem”

Czy istnieją sposoby na to aby przygotować dziecko na odniesienie sukcesu?

Tabliczka mnożenie, wojny, rzeki, ssaki, ptaki i język francuski. Po szkole zajęcia dodatkowe, trening piłki nożnej i nocne odrabianie lekcji. Matura, studia i…?

W końcu czas iść do pracy i ale co dalej?

Być może jako rodzić odczuwasz potrzebę w towarzyszeniu swojemu dziecku w podróży realizacji jego potencjału.

Jakby to było, gdyby szkoła nauczyła Twoje dziecko wykorzystywać cały potencjał, definiować cele i spełniać marzenia?

Jakby to było, gdyby Twoje dziecko szanowało samo siebie, było wdzięczne, doceniało swoje umiejętności i z pokorą dążyło do realizacji celu?

Anna M. Piaseczna

pedagog, terapeuta, trener, trener uważności dla dzieci i młodzieży, edukator, autorka książek i gier. 

Wspiera rozwój intelektualny i społeczny dzieci i młodzieży w Europie. Na co dzień pracuje z dziećmi dwujęzycznymi i wielokulturowymi skupiając się na rozwoju emocjonalnym. W Free Mind of Child prowadzi zajęcia wpierające rozwój intelektualny również u dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera czy Mutyzmem Wybiórczym. Jako edukator przekazuje wiedzę rodzicom, nauczycielom i trenerom w całej Europie o rozwoju osobistym i dzieci i młodzieży, rozwoju intelektualnym, motywacji. Współpracuje ze Szkołami Polonijnymi w Wielkiej Brytanii oraz Międzynarodowymi Targami Edukacyjnymi. Prowadzi trening uważności w Polskich przedszkolach i klubokawiarniach. Współautorka i autorka gier i książek dla dzieci.

Nawet jeśli Twoje dziecko wykonuje wspaniałe rzeczy przy Tobie i spędzacie dużo czasu razem, to zauważasz WIELE ZMIAN, obserwujesz NOWE UMIEJĘTNOŚCI w edukacji i rozwoju oraz w relacjach z równieśnikami.

Być może już teraz odczuwasz BRAKI w rozwoju Twojego dziecka lub zastanawiasz się nad jego PRZYSZŁOŚCIĄ?

Zapraszam Cię na moje autorskie szkolenie, które umożliwi Ci wznieś się na wyższy poziom świadomości oraz zapewnić dziecku START w dorosłe ŚWIADOME życie.

 

Więc jeśli zastanawiasz się jak to, co dzieje się obecnie w życiu Twojego dziecka wpływa na jego przyszłość, jak ćwiczyć mózg aby zostać geniuszem oraz jak dwujęzyczność może wspierać sukcesy to jesteś we właściwym miejscu.