Szkolenie „Dziecko z potencjałem”

Czy istnieją sposoby na to aby przygotować dziecko na odniesienie sukcesu?

Tabliczka mnożenie, wojny, rzeki, ssaki, ptaki i język francuski. Po szkole zajęcia dodatkowe, trening piłki nożnej i nocne odrabianie lekcji. Matura, studia i…?

W końcu czas iść do pracy i ale co dalej?

Być może jako rodzić odczuwasz potrzebę w towarzyszeniu swojemu dziecku w podróży realizacji jego potencjału.

Jakby to było, gdyby szkoła nauczyła Twoje dziecko wykorzystywać cały potencjał, definiować cele i spełniać marzenia?

Jakby to było, gdyby Twoje dziecko szanowało samo siebie, było wdzięczne, doceniało swoje umiejętności i z pokorą dążyło do realizacji celu?

Anna M. Piaseczna

pedagog, terapeuta, trener, trener uważności dla dzieci i młodzieży, edukator, autorka książek i gier. 

Wspiera rozwój intelektualny i społeczny dzieci i młodzieży w Europie. Na co dzień pracuje z dziećmi dwujęzycznymi i wielokulturowymi skupiając się na rozwoju emocjonalnym. W Free Mind of Child prowadzi zajęcia wpierające rozwój intelektualny również u dzieci z Autyzmem, Zespołem Aspergera czy Mutyzmem Wybiórczym. Jako edukator przekazuje wiedzę rodzicom, nauczycielom i trenerom w całej Europie o rozwoju osobistym i dzieci i młodzieży, rozwoju intelektualnym, motywacji. Współpracuje ze Szkołami Polonijnymi w Wielkiej Brytanii oraz Międzynarodowymi Targami Edukacyjnymi. Prowadzi trening uważności w Polskich przedszkolach i klubokawiarniach. Współautorka i autorka gier i książek dla dzieci.

Nawet jeśli Twoje dziecko wykonuje wspaniałe rzeczy przy Tobie i spędzacie dużo czasu razem, to zauważasz WIELE ZMIAN, obserwujesz NOWE UMIEJĘTNOŚCI w edukacji i rozwoju oraz w relacjach z równieśnikami.

Być może już teraz odczuwasz BRAKI w rozwoju Twojego dziecka lub zastanawiasz się nad jego PRZYSZŁOŚCIĄ?

Zapraszam Cię na moje autorskie szkolenie, które umożliwi Ci wznieś się na wyższy poziom świadomości oraz zapewnić dziecku START w dorosłe ŚWIADOME życie.

 

Więc jeśli zastanawiasz się jak to, co dzieje się obecnie w życiu Twojego dziecka wpływa na jego przyszłość, jak ćwiczyć mózg aby zostać geniuszem oraz jak dwujęzyczność może wspierać sukcesy to jesteś we właściwym miejscu.

 

 

 

 

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds