Warsztaty dla dzieci i młodzieży

Najbliższe warsztaty 

Odkryj siebie na nowo -> [ TUTAJ] KUP SWÓJ BILET 

Mądre dziecko -> [TUTAJ] KUP SWÓJ BILET 

Sesja Indywidualna z Anną Piaseczną  -> [TUTAJ] KUPISZ SWÓJ BILET 

Pamiętaj o jednym – według współczesnych teorii każde dziecko rodzi się genialne, a potem… idzie do szkoły.

Dlatego…
i my tą genialność wspieramy u dzieci.

Obecnie uważamy, ze umysł człowieka jest zmysłem lub elementem ludzkiej inteligencji, podobnie jak wzrok jest zmysłem oka, such zmysłem ucha. Można go porównać do działania komputera. Kiedy poszukujemy odpowiedzi na zadane nam pytanie „otwierają” nam się odpowiednie za ten program dyskietki.

Przykładem może być tabliczka mnożenia : „Ile jest 2×2?” automatycznie opowiemy, że 4. A dlaczego nie myślimy wtedy o kolorze zielonym? Wyobraźmy sobie że, że twój umysł to dysk twardy na którym zapisane są foldery pod nazwą „kolory”, „liczby” czy  „pieniądze”.  Zadając dziecku pytanie o wynik 2×2 otwiera się folder „liczby” bo 2 i 4 należą do tego folderu. Pytając „jakie jest drzewo?”  dziecko wyobraża sobie jego wygląd: kolor, wielkość czy strukturę.

Oznacza to, że nasz umysł został ZAPROGRAMOWANY.

Dlatego na naszych warsztatach Dążymy do  nauczania świadomego życia przez wykorzystanie potencjału  umysł-ciało-emocje. Kształtujemy i nauczamy dzieci własnej wartości, poczucia bezpieczeństwa, uważności, skupiania się na myślach którą są jak film i często nie są ich oraz na oddechu. Uczymy dzieci asertywności i prawa do BYCIA SOBĄ.
Warsztaty które prowadzimy:
1. „Rozwiązywanie konfliktów”
2. „Budowanie zespołu”
3. „Człowiek jest wielką wartością”
4. „Budowanie poczucia własnej wartości”
5. „Od radości do złości”
6. „Oswój Swój stres”
7. „Potencjał umysłu – jak skutecznie odnosić sukcesy”

Pamiętaj, że umysł małego dziecka ma największą gotowość do zmian, a osiągnięcia i doświadczenia wieku przedszkolnego i szkolnego kształtują jego osobowość, wyznaczając dalszy kierunek jego rozwoju!