Witaj w Free Mind of Child

Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Czytaj więcej

Pragniemy, aby uczniowie Polskich szkół budowali relacji

na silnym fundamencie osobowości.

Żyjąc w świecie pełnym pięknych zdjęć na Instagramie, udowadnianie sobie i innym, kogoś kim nie jesteśmy, brak zrozumienie z powodu pandemii oraz strach spowodowany wojną gromadzi w młodych ludziach choć ucieczki od rzeczywistości

Ta ucieczka nie tylko objawia się wysokim poziomem stresu (ilość kortyzolu w mózgu), brakiem koncentracji, gorszymi ocenami w szkole i myślami samobójczymi. Jednak coraz częściej przejawia się niską samooceną przekładaną na mobbing jak również agresję w kierunku rówieśników

Jak często jako opiekun, nauczyciel, dyrektor zastanawiasz się,

czego brakuje dziecku w drodze do bycia w pełni szczęśliwym człowiekiem? 

Być może nie zauważasz pewnych elementów w relacjach dziecka z rówieśnikami. I zamiast działać, tylko przyglądasz się, jak wychodzi do i wraca ze szkoły, siada do lekcji, gier, idzie na trening i kładzie się spać, wchodzi do klasy, wyciąga zeszyt, przeszkadza na lekcji lub milczy. 

Koniec ze stagnacją! 

Pragniemy wesprzeć Cię w tej drodze i poprowadzić warsztaty dla uczniów  “Samoakceptacja w budowaniu relacji społecznych”, które pomogą młodemu człowiekowi nabrać pewności siebie i odnaleźć się w społeczności, (która zarzuca na niego pewne normy społeczne), po to aby zaczął żyć życiem, na jakie zasługuje i dążył do marzeń, których pragnie

Rodzicu, Dyrektorze, Nauczycielu, poszukiwania zakończone!

Przed Tobą stoi najlepsza odpowiedź na to, jak wspierać relację w szkole oparte na szacunku i akceptacji. 

 

 

Na warsztatach “Samoakceptacja w budowaniu relacji społecznych” poruszane są takie zagadnienia, jak: 

N

Wpływ relacji z innymi na obraz siebie 

N

Pewność siebie cienką ścieżką do arogancji i chamstwa

N

Zdrowa samoocena w życiu codziennym 

N

Czym jest akceptacja; jak możemy zaakceptować siebie i okazać akceptację innym ludziom? (Np. wzajemne wsparcie, zamiast porównywania). 

Kto za tym stoi?

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child,  trener rozwoju osobistego, terapeuta i autorka książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.

Justyna Herman

Twórca projektu Mental Camp Free Mind of Child, współautorka programów Free Mind of Child, współautorka książek i gier dla dzieci, terapeuta, trener szybkiego czytania i neurodydaktyki.

Ukończyła kierunek Pedagogiczny z Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją wiedzę mentalną doskonaliła na Akademii Trenerów Mentalnych.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia pracy z dziećmi, rodziną i pracą z dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkołach Podstawowych, fundacjach, w Free Mind of Child oraz własną praktyką zawodową (praca z dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową, spektrum autyzmu czy medalistami sportowymi).

Kilka słów od…

Założycielki Free Mind of Child

„Potencjał decyduje w dużej mierze o osiągnięciu przez dziecko poziomu szczęścia i spełnienia marzeń. Aby uwolnić potencjał, dziecko potrzebuje mieć w swoim otoczeniu dorosłych, którzy otworzą mu furtki do odkrywania swoich możliwości”

– Anna M. Piaseczna

Uczestników w kursach w 2021 roku

Certyfikowanych trenerów

Programów autorskich

Powstanie Free Mind of Child w Szkocji

Kontakt

Lokalizacja: Free Mind of Child Rojna 39

Telephone: +48 733 920 200

Email: sekretariat@freemindofchild.pl

Biuro czynne: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00