Dla Dzieci – Free Mind of Child

Zajęcia dla Dzieci

"Największy dar którym możęsz obdarzyć swoje dzieci to korzenie odpowiedzialności oraz skrzydła niezależności"


Zespół Free Mind of Child

Zespół Free Mind of Child prowadzi zajęcia dla dzieci na terenie całej Polski oraz Wielkiej Brytanii i Szkocji. W naszej ofercie znajdziecie również produkty oraz gadżety wspierające dzieci w budowaniu silnego charakteru. Jeśli więc chcesz aby twoi podopieczni byli spokojniejsi, opanowani oraz żeby pewnie radzili sobie z wyzwaniami to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą 

Co dają nasze zajęcia dla dzieci?

Na to pytanie odpowie Anna M. Piaseczna - pedagog, terapeuta oraz trener inspiracyjno-motywacyjny, założycielka Free Mind of Child.

Trening Pozytywnego Myślenia "MAM MOC"

Podczas czterech godzin zabawy połączonej z rozwojem będziemy uczyć twoje dziecko jak pozytywnie reagować na komunikaty i zadania, oraz jak szukać sensu i wartości podczas wykonywania codziennych czynności.  Nauczymy je, jak kochać siebie oraz być wdzięcznym za każdy nowy dzień. 

Nasze zajęcia dla dzieci pozwolą także:

 • check
  Odkryć swoją wewnętrzną moc i  być pewniejszym siebie
 • check
  Komunikować się w sposób niekonfliktowy, pokonywać ograniczenia i doceniać współpracę
 • check
  Opanować stres, relaksować oraz motywować się do działania

Akademia Pozytywnego Dziecka

Podczas rocznego cyklu zajęć dziecko buduje swój fundament wartości i daje sobie prawo do bycia sobą. Podstawową zaletą APD jest możliwość umacniania pożądanych zachowań oraz niwelowania negatywnych na przestrzeni roku. Pod okiem naszych specjalistów dziecko czyni postępy które są na bieżąco konsultowane z rodzicami. 

Akademia Pozytywnego Dziecka to:

 • check
  Roczny program 32 zajęć dla dzieci
 • check
  15 osobowe grupy
 • check
  Wsparcie dla rodziców

lightbulb-o

Zajęcia dla dzieci w Twojej placówce

Rozwój dzieci jest niezwykle dynamicznym procesem i każdy dzień, w zasadzie każda chwila, może zaważyć na ich przyszłości. Jeśli jesteś dyrektorem, właścicielem, pracownikiem bądź rodzicem i chciałbyś/chciałąbyś aby w twojej placówce odbyły się nasze zajęcia dla dzieci to nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

Napisz do nas


Aby być z nami na bieżąco i śledzić naszą działalność zapraszamy do polubienia naszych kanałów w mediach społecznościowych.

>