Zajęcia dla Dzieci

"Największy dar którym możęsz obdarzyć swoje dzieci to korzenie odpowiedzialności oraz skrzydła niezależności"


Zespół Free Mind of Child

Zespół Free Mind of Child prowadzi zajęcia dla dzieci na terenie całej Polski oraz Wielkiej Brytanii i Szkocji. W naszej ofercie znajdziecie również produkty oraz gadżety wspierające dzieci w budowaniu silnego charakteru. Jeśli więc chcesz aby twoi podopieczni byli spokojniejsi, opanowani oraz żeby pewnie radzili sobie z wyzwaniami to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą 

Co dają nasze zajęcia dla dzieci?

Na to pytanie odpowie Anna M. Piaseczna - pedagog, terapeuta oraz trener inspiracyjno-motywacyjny, założycielka Free Mind of Child.

Trening Pozytywnego Myślenia "MAM MOC"

Podczas czterech godzin zabawy połączonej z rozwojem będziemy uczyć twoje dziecko jak pozytywnie reagować na komunikaty i zadania, oraz jak szukać sensu i wartości podczas wykonywania codziennych czynności.  Nauczymy je, jak kochać siebie oraz być wdzięcznym za każdy nowy dzień. 

Nasze zajęcia dla dzieci pozwolą także:

  • check
    Odkryć swoją wewnętrzną moc i  być pewniejszym siebie
  • check
    Komunikować się w sposób niekonfliktowy, pokonywać ograniczenia i doceniać współpracę
  • check
    Opanować stres, relaksować oraz motywować się do działania

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, energii oraz entuzjazmu Anny. Z każdego zdania emanuje swieżość oraz lekkość której mi tak bardzo brakowało. Nie przypuszczałam że po tylu latach w edukacji mogę się jeszcze tyle nauczyć 

Eliza Kowalska


Chcesz wiedzieć więcej?


lightbulb-o

Zajęcia dla dzieci "mam moc" w mojej placówce

Rozwój dzieci jest niezwykle dynamicznym procesem i każdy dzień, w zasadzie każda chwila, może zaważyć na ich przyszłości. Jeśli jesteś dyrektorem, właścicielem, pracownikiem bądź rodzicem i chciałbyś/chciałąbyś aby w twojej placówce odbyły się nasze zajęcia dla dzieci to nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś.

Napisz do nas


Aby być z nami na bieżąco i śledzić naszą działalność zapraszamy do polubienia naszych kanałów w mediach społecznościowych.

>