Sesje Indywidualne

Terminarz obowiązuje 

od 1 sierpnia do 23 grudnia 2023 roku

Opis   •   Galeria   •   Video   •   FAQ   •   O nas   •   Kontakt

Potrzebujesz treningu wzrastania mentalnego dla swojego dziecka? Jesteś we właściwym miejscu!

Wszyscy wymienieni trenerzy pracują niezależnie w swoich lokalnych społecznościach i intensywnie szkolili się w zakresie metod rozwojowych opartych na wartościach Free Mind of Child®. Podpisali również i zgodzili się na nasz kodeks etyczny, aby zweryfikować swoje zobowiązanie do przestrzegania wysokich standardów podczas wspierania Twojego dziecka.

Do wyboru masz dwie opcje wsparcia indywidualnego Free Mind of Child®:

1. Trener Premium — nasza założycielka Anna Piaseczna, autorka programu Free Mind of Child, książki Dziecko z potencjałem”m współautorka książek i kursów dla dzieci i rodziców.
2. Nasi Certyfikowani Trenerzy Free Mind of Child® przeszli nasze szkolenie i zdecydowali się pracować z nami. Mają dostęp prawdy np. kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy, zaświadczenie o niekaralności i ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej wraz polisę ochrony dzieci, aby zapewnić ochronę Twojemu dziecku.

Indywidualne sesje z dzieckiem maja podejście holistyczne i długoterminowe. 

Zapraszam Twoje dziecko na indywidualny trening w czasie którego odkryjemy jego dominującą inteligencję, będziemy budować pewność siebie, determinację, odporność na stres i silną inteligencję emocjonalną.
Kiedy dziecko wzmacnia tę inteligencję, staje się częścią sobie, mówi o swoich emocjach i dąży do pełni własnego szczęścia i sukcesu.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po współpracy ze mną? 

 • Dziecko będzie bardziej angażowało się w edukację.
 • Będzie spokojniejsze, bardziej opanowane i szybciej poradzi sobie w sytuacji stresowej.
 • Dziecko samo będzie się motywowało do podejmowania wyzwań oraz do doskonalenia swoich umiejętności.
 • Dzięki dominującej inteligencji odrabianie prac domowych przestanie być nudne i monotonne.
 • Poprawa koncentracji.

Anna M. Piaseczna
Założycielka Free Mind Of Child

5-18 lat

wiek uczestnika
(dziecko uczestniczy na zajęciach z rodzicami – wg. indywidualnej potrzeby)

10 kroków

tematów rozwojowych
(m.in. rolki, trening mentalny, żonglerka)

1 trener

dla 1 uczestnika

Wybierz termin w kalendarzu

dla siebie lub dziecka

Wybierz najlepszą opcję dla swojego dziecka

Nasz 10-Etapowy Proces Wzmacniania Inteligencji Emocjonalnej

i Społecznej Twojego dziecka?

Pragnę, aby każde dziecko miało możliwość rozwinięcia swoich unikalnych talentów do poziomu MISTRZOWSKIEGONo bo który rodzic nie chciałby aby jego pociecha wyrosła na drugą Skłodowską-Curie, Szymborską albo na Lewandowskiego bądź Kubicę?

W kreatywny, bezpieczny i przyjazny sposóbpoprowadzę Twoją pociechę do lepszego poznania siebie oraz swoich talentów. Zmotywuję ją do nauki, mycia zębów i nawet do posprzątania swojego pokoju ;). Ponieważ wielkość budowana jest małymi lecz systematycznymi działaniami.

10 wyjątkowych, 60-cio minutowych spotkań to podróż w którą może się wybrać każde dziecko! Od Ciebie, drogi rodzicu, zależy czy Twoje dziecko otrzyma możliwość i perspektywę na zostanie LIDEREM SWOJEGO ŻYCIA.

W czasie sesji dziecko otrzyma 100% mojego zainteresowania oraz materiały do pracy w domu.

Skupimy się na celu i doskonaleniu poszczególnych cegiełek.

Popartą ćwiczeniami wiedzę dziecko wykorzysta w domu, w przedszkolu czy w szkole. Dzięki tamu Twoja pociecha zrozumie, że relacje, które teraz buduje z rodzeństwem oraz rówieśnikami to jeden z fundamentów życia o który należy dbać od najmłodszych lat.

Jesteśmy drużyną. Gramy i strzelamy do tej samej bramki. Moim celem będzie zaangażować dziecko również w rodzinne życie tak aby aktywnie, z własnej inicjatywy podejmowało się domowych obowiązków np. sprzątanie czy podawanie do stołu

A Ty jako rodzic będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nie tylko w trakcie trwania 60-cio minutowej sesji Dziecko będzie potrafiło samodzielnie rozpoczynać i kończyć coraz to bardziej złożone działania.

 

Moduł 1  Kim jestem

Moduł 2 Sztuka pozytywnego myślenia.

Moduł 3 Moje wartości.

 Moduł 4 Rozwijam zmysły.

Moduł 5 Uważność, spokój i medytacja.

Moduł 6 Moje bezpieczne miejsce.

 Moduł 7 Roller Coster ( co się dzieje z moimi emocjami?).

Moduł 8 Lecę spełniać marzenia czyli wyznaczam cele.

 Moduł 9 Okulary wdzięczności. Skupiam się na dobrych rzeczach.

 Moduł 10 Moja WEWNĘTRZNA MOC.

 

Inspirujemy dzieci i rodziców

Zobacz kilka z naszych wideo:

Więcej na naszych mediach społecznościowych:

Nasi trenerzy

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

Przeczytaj więcej o Annie

Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki. 

Justyna Herman

Twórca projektu Mental Camp Free Mind of Child, współautorka programów, książek i gier dla dzieci, terapeuta, trener szybkiego czytania i neurodydaktyki.

Przeczytaj więcej o Justynie

Justyna ukończyła kierunek Pedagogiczny z Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją wiedzę mentalną doskonaliła na Akademii Trenerów Mentalnych.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia pracy z dziećmi, rodziną i pracą z dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkołach Podstawowych, fundacjach, w Free Mind of Child oraz własną praktyką zawodową (praca z dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową, spektrum autyzmu czy medalistami sportowymi). 

Co mówią uczestnicy indywidualnych sesji?

Zainwestuj w rozwój swojego dziecka. Wybierz Mental Camp.

Masz pytanie?

  Śmiało do nas napisz.
  Odpowiadamy zazwyczaj w kilka minut,
  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

  💬 napisz e-mail: kontakt@freemindofchild.pl
  ☎️ zadzwoń na numer: +48 733 920 200

  Czy trening mentalny dla dzieci jest taki sam jak dla dorosłych?

  Czy wiesz, że mózg Twojego dziecka będzie w pełni rozwinięty dopiero w wieku 25 lat! Właśnie dlatego nasz program oparty na zabawie jest odpowiedni dla małych dzieci i nastolatków! Rozumiemy psychologię rozwojową i używamy odpowiednich rozwojowo narzędzi i działań, które dzieci są w stanie łatwo zrozumieć, zastosować i zinternalizować. Dzieci zwykle żyją chwilą, a nasze konkretne działania i wymierne krótkoterminowe postępy są dla nich bardziej namacalne i istotne.

   Obecnie jest wielu certyfikowanych trenerów treningu mentalnego i coachów, którzy decydują się na pracę z dziećmi, stosując techniki, które zostały pierwotnie opracowane dla psychiki dorosłego i nie są odpowiednie do wydobycia tego, co najlepsze z młodszego umysłu. Anna Piaseczna szkoli wielu  trenerów dorosłych, kiedy zdają sobie sprawę, że pasjonują ich dzieci, ale ich oryginalne szkolenie trenerskie nie przynosi rezultatów z dziećmi.

   

  Dlaczego moje dziecko powinno mieć takiego trenera?

  Mówimy rodzicom, że mogą zdecydować się na ubezpieczenie swoich pojazdów, domów i życia na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Trening Wzmacniania Siebie dla dzieci jest jak posiadanie „ubezpieczenia” dla swoich dzieci. Nie chcemy, żeby coś poszło źle, ale wiemy, że życie polega na pokonywaniu nieuniknionych przeszkód i stawianiu czoła problemom. Zapisanie dziecka do podstawowego programu coachingowego zapewni ci spokój ducha, że ​​twoje dziecko będzie miało umiejętności, aby stać się liderem własnego życia, a nie podążać za tłumem.

  Skąd mam wiedzieć, że to działa u mojego dziecka?

  Rozumiemy, że wszelkie negatywne skutki uboczne w życiu dziecka są oznaką niezaspokojonej potrzeby. Naszym mottem jest „Gdzie wybory są łatwe” i umożliwiamy dzieciom stanie się liderami własnego życia, oferując im dostęp do potężnego zestawu narzędzi, który jest łatwy do zrozumienia i użycia. Kiedy czują się wzmocnione, dzieci są w stanie spojrzeć poza swoje problemy i dokonywać pozytywnych wyborów.

  Nasze specjalnie opracowane programy coachingu życiowego dla dzieci oferują niezbędne składniki, które pomagają przekształcić złe nawyki w dobre nawyki poprzez ustrukturyzowane codzienne czynności, które kładą podwaliny pod trwałą zmianę. Działania te opierają się na tworzeniu nowych ścieżek neuronowych w mózgu, które ostatecznie przezwyciężą stare błędne systemy przekonań. Skutkuje to lepszymi wyborami stylu życia i pozytywnymi wynikami.

  Czy ten program jest tylko dla dzieci z problemami edukacyjnymi i wychowawczymi?

  Nie jesteśmy poradnią terapeutyczną i nie prowadzimy terapii. 
  Program Free Mind of Child jest odpowiedni dla codziennych dzieci z codziennymi wyzwaniami. Wierzymy, że każde dziecko, bez względu na pochodzenie lub okoliczności, może skorzystać z opieki innego opiekuńczego dorosłego, który jest neutralny i jest w stanie zapewnić mu bezwarunkowe i zorganizowane wsparcie w świecie, który czasami może być trudny w nawigacji.

   Zachowanie składa się z czterech elementów: działania, myślenia, odczuwania i fizjologii. Bez względu na to, czy Twoje dziecko wydaje się osiągać dobre wyniki, czy osiąga słabe wyniki, skorzysta z coachingu, aby zrozumiało, że ma kontrolę nad swoim życiem, a to dotyczy uczenia się, jak dokonywać dobrych wyborów w oparciu o podstawy wyznaczania celów.

   Spójrzmy prawdzie w oczy, ponieważ dzieciom brakuje doświadczenia i perspektywy, mają tendencję do podejmowania decyzji, które są impulsywne i koncentrują się na natychmiastowej nagrodzie, zwłaszcza gdy spotkały się z wcześniejszą traumą. Często może to wpędzić ich w kłopoty lub spowodować ich etykietowanie lub skutkować długoterminowymi konsekwencjami.   Twoje dziecko może zostać  poinstruowane, jak bardziej świadomie samoocenę, aby wybrane przez nie zachowania miały największe szanse pomóc mu osiągnąć to, czego chce, w odpowiedzialny sposób. 

   

  A co jeśli…

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, to śmiało napisz do nas na adres e-mail: zapisy@freemindofchild.pl . Chętnie odpowiem ja lub ktoś z mojego zespołu.

  Nie czekaj dłużej.

  Zainwestuj w rozwój swojego dziecka.