Świadomi rodzice to Szczęśliwe dziecko

Czy pamiętasz kim i czym byłeś jako dziecko? Na co miałeś ochotę a Ci ograniczano? Ciągle słyszałeś „dzieci i ryby głosu nie mają”, „chłopaki to nie płaczą”?

Uważasz, ze Twoi rodzice byli idealni i świetnie się sprawowali w tej roli? A może kiedyś pomyślałeś „ Nigdy nie będę takim rodzicem jak Oni”, „ Moje dziecko będzie miało wszystko, lepiej niż Ja.”

A dzisiaj… kim i czym jesteś jako rodzic (jeśli już nim jesteś)?
Co chciałbyś usłyszeć od swojego dziecka dziś i za parę lat? „ Moi rodzice to…”, „Moja mama to…”, „Mój tata to…”

Co chciałbyś aby Twoje dziecko przekazało swoim dzieciom?

Zapraszamy na WARSZTATY ŚWIADOMEGO ROZWOJU
ŚWIADOMI RODZICE TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO

Na warsztatach dowiesz się m.in. :
– jak zrezygnować z dawno przebrzmiałych wzorców;
– jak żyć w nowy sposób i bardziej świadomie;
– poznasz zupełnie inną perspektywę rodzicielską, w której mniej jest przymusów, obligacji i obowiązków, a więcej wyborów i możliwości.

PAMIĘTAJ!
BĘDZIESZ LUB WYCHOWUJESZ DZIECKO KTÓRE W PRZYSZŁOŚCI BĘDZIE RODZICEM.

Prowadzący:
Anna Piaseczna- pedagog, terapeuta, trener rozwoju intelektualnego dzieci oraz certyfikowany praktykiem Access Consciousness® i Metody Silva®. Interesuję się procesami samokontroli i samoregulacji rozwoju oraz treningiem uważności ( ang. Mindfulness). Ukończyła liczne kursy pracy z umysłem i wykorzystywania ludzkiego potencjału. Pomaga dzieciom z zaburzeniami rozwoju, upośledzeniem umysłowym oraz problemami wychowawczymi. Założycielka Centrum Terapii i Rozwoju Free Mind of Child Anna M Piaseczna w Paisley koło Glasgow którego celem jest wspieranie rodziców w budowaniu relacji rodzinnych w procesie wychowawczym. Aktywne wspieranie rozwoju dzieci poprzez pobudzanie indywidualnych zdolności i zainteresowań.. Dąży do nauczania świadomego życia przez wykorzystanie potencjału umysł-ciało-emocje. Prowadzi warsztaty dla dzieci, rodziców i nauczycieli w Europie.

Joanna Wrońska – doradca rozwoju osobistego, terapeuta, trener metody regresingu®, praktyk Źródłowych Punktów Świadomości oraz Soul Body Fusion©. Prowadzi kursy i warsztaty samodoskonalenia i poprawiania jakości życia, wieloletni wykładowca Akademii Psychologii Terapeutycznej „Akademia Liderów” , gdzie uczy przyszłych terapeutów różnorodnych technik pracy z podświadomością, filozofii Huny, wykorzystywania wiedzy o systemie energetycznym człowieka w diagnozie i terapii oraz zapoznaje z metodami regresywnymi.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

ZAPISY I SZCZEGÓLOWE INFORMACJE

Inwestycja £ 40
Centrum Terapii i Rozwoju Free Mind of Child
07752 7098 867
kontakt@freemindofchild.co.uk
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>