Zastanawiasz się dlaczego Twoje dziecko się stresuje? 

 

Poznaj 3 najczęstsze przyczyny STRESU U DZIECI w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz jak NAUCZYĆ dzieci SAMODZIELNIE sobie z nim radzić

 

KIEDY?

WTOREK 26 MARCA

GODZINA 21:00

DLA KOGO?

Rodziców dzieci w wieku 4-14 lat

JAK? 

Online

Spotkanie z aktywnym czatem

Główne korzyści z uczestnictwa w WEBINARZE:

 

Zrozumiesz, jak funkcjonuje mózg dziecka w czasie stresu ( i czy Twoje dziecko jest uzależnione od kortyzolu).

Dowiesz się jak rozpoznawać objawy stresu u dziecka i jak z nimi pracować ( również zdradzę Ci moje podejście do „rozładowywania” emocji w „poduszkę”)

Otrzymasz narzędzia niezbędne KAŻDEMU rodzicowi, którego dziecko doświadcza stresu (nauka, przedstawienie w przedszkolu, pobieranie krwi, mecz, ważne spotkanie), aby go zminimalizować.

Dowiesz się jakie skutki niesie ze sobą długotrwały stres u Twojego dziecka ( zarówno w konsekwencjach chorób fizycznych jak i psychicznych). 

ZAPISZ SIĘ ABY OTRZYMAĆ DOSTĘP

 

Webinar poprowadzi: 

 

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

Przeczytaj więcej o Annie

Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki.

oraz

 

Justyna Herman

Twórca projektu Mental Camp Free Mind of Child, współautorka programów, książek i gier dla dzieci, terapeuta, trener szybkiego czytania i neurodydaktyki.

Przeczytaj więcej o Justynie

Justyna ukończyła kierunek Pedagogiczny z Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego na Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu oraz Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją wiedzę mentalną doskonaliła na Akademii Trenerów Mentalnych.

Dodatkowo ukończyła liczne kursy i szkolenia pracy z dziećmi, rodziną i pracą z dorosłymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szkołach Podstawowych, fundacjach, w Free Mind of Child oraz własną praktyką zawodową (praca z dziećmi dotkniętymi chorobą nowotworową, spektrum autyzmu czy medalistami sportowymi). 

Nie czekaj!

Zarejestruj się TERAZ. 

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)