Warsztaty Online

5 filarów skutecznej komunikacji

w rodzinie

25 – 26.07.2023 godz. 20:00 – 22:00 

Opis   •    O nas   •   Kontakt

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

Jakie tematy poruszymy

4 godziny, które pomogą Wam rozwijać komunikację

w rodzinie

Chcemy stworzyć przyszłość, w której wszystkie dzieci są odporne psychicznie, mają wiarę w siebie, wyrażają się emocjonalnie oraz rozumieją i cenią siebie. W celu osiągnięcia tego potrzebujemy wyposażyć dziecko w umiejętności świadomej komunikacji. Dlatego w czasie tego warsztaty otrzymasz narzędzia poparte doświadczeniem.

online

 warsztaty odbędą się

na platformie ZOOM

20:00 – 22:00

czasu PL

materiały

każdy uczestnik otrzyma materiały 

 Co osiągniesz?

 
Rozwiniesz umiejętności komunikowania się z dziećmi i młodzieżą oraz zrozumiesz różnice w odbieraniu komunikatów w zależności od wieku odbiorcy
 
Poznasz perspektywę skoncentrowaną na dziecku, aby ułatwić skuteczniejszą komunikację z dziećmi i młodzieżą, za które jesteśmy odpowiedzialni
 
Zrozumiesz, że poprawa naszej komunikacji z dziećmi i młodzieżą wymaga rozważenia konkretnych działań i umiejętności, które ułatwiają tę komunikację – to coś więcej niż tylko rozmowa z nimi
 
Otrzymasz kilka pomocnych podejść, narzędzi i technik, które mogą być odpowiednie dla dzieci w każdym wieku
 
 
Dowiesz się o różnicach w komunikacji w rodzeństwie, z dziadkami czy Nianią

Słowa od prowadzącej

Wszyscy wiemy, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne, a im wcześniej dzieci nauczą się kontrolować siebie, komunikować się asertywnie i wyrażać swoje potrzeby tym bardziej prawdopodobne będzie, że wezmą te narzędzia i to zrozumienie w swoim późniejszym życiu i staną się szczęśliwsze i bardziej pewnymi siebie ludzie.

Do zobaczenia!

Anna M. Piaseczna
Założycielka Free Mind Of Child

Inspirujemy dzieci i rodziców

Zobacz kilka z naszych wideo:

Więcej na naszych mediach społecznościowych:

Zobacz zdjęcia jak budujemy relacje

Free Mind of Child

Liderów w Rozwoju Dzieci

Anna M. Piaseczna

Twórca metody i założycielka Free Mind of Child, trener rozwoju osobistego, terapeuta, autorka programów i książek o tematyce relacji, wychowywania i wydobywania potencjału, m.in. książki “Dziecko z potencjałem”.

Swoje dzieci w opiekę powierzyli jej m.in. Kamila Rowińska, Tatiana Mindewicz-Puacz, celebryci, influencerzy, a także członkowie Komisji Europejskiej i NATO.

Przeczytaj więcej o Annie

Anna ukończyła kierunek Pedagogiczny na Uniwersytecie Łódzkim oraz kierunek o specjalizacji Terapeuty Uzależnień. Kolejno swoją wiedzę z procesów rozwojowych doskonaliła w Akademii Psychologii Terapeutycznej.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, na Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi “Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz własną praktyką zawodową.

Od 2015 roku realizuje swoje działania w Wielkiej Brytanii szkoląc kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi m.in. lekarzy czy pielęgniarki. 

Co mówią rodzice uczestników programu Free Mind of Child?

Masz pytanie?

  Śmiało do nas napisz.
  Odpowiadamy zazwyczaj w kilka minut,
  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

  💬 napisz e-mail: kontakt@freemindofchild.pl
  ☎️ zadzwoń na numer: +48 733 920 200

  Nie czekaj dłużej.

  Zainwestuj w rozwój swojej rodziny

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)